Pytanie kieruję do Pani Czapkowicz bądź innego lekarza homeopatyczne go. Mam syna 6 letniego, który

3 odpowiedzi
Pytanie kieruję do Pani Czapkowicz bądź innego lekarza homeopatyczne go. Mam syna 6 letniego, który choruje na autyzm. Dodam że syn nic nie mówi, ostatnio natchnelam się na olej konopny który podobno bardzo pomaga takim dziecia jak mój. Jestem przed podjęciem decyzji o leczeniu homeopatia mojego syna. Moje pytanie : czy mogę mieć nadzieję że homeopatia pomoże mojemu synkowi komunikować się mowa? Jeśli nie to proszę o opinie czy warto zastosować olej konopny
Witam. Na pewno warto jest leczyć (każde) dziecko lekami homeopatycznymi. Ponieważ są to leki zupełnie bezpieczne. Jednak jeżeli zdecyduje się Pani na taką terapię (szkoda że nie zrobiła Pani tego dużo wcześniej), musi mieć Pani świadomość że kuracja wymaga długiego czasu i nikt a priori nie może obiecać Pani radykalnej poprawy sytuacji. Co do leczenia uzupełniającego, polecałbym preparat produkcji USA o nazwie GABA, osiągalny w naszym kraju. Preparat ten zazwyczaj stosuje się w ten sposób, że należy go podawać przez 3 miesiące, codziennie (dawkowanie 2 x dziennie), następnie robi się przerwę 3 miesięczną i ponownie stosuje się przez 3 miesiące itd. Pozdrawiam Dr J.Czelej

Zapraszam na wizytę. Bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta trudno coś pomóc.
mam coraz więcej pacjentów z autyzmem, praktycznie prawie codziennie nowy przypadek, nie u wszystkim takich pacjentów jest łatwo wywołać poprawe albo pełne wyleczednie ale teoretycznie i często praktycznie jest to możliwe, warunkiem jest znalezienie dobrych właściwych i skutecznych leków, które najczęściej sa poza stara wiedza homeopatyczna i wymagają od lekarza homeopata kompetencji i wiedzy w zakresie najnowszych leków i metod współczesnej homeopatii, więc jeśli jeden homeopata posługując się znajomością paruset leków nie znalazł u danego pacjenta z autyzmem skutecznego leków to nie znaczy że inny homeopata, który kilka razy na rok odbywa szkolenia zagraniczne i posługuje się np. 30000 lub 300000 lekami homeopatycznymi w swojej praktyce taki lek nie znajdzie... coraz częściej stwierdzam, że w autyzmie trzeba szukać leki wśród leków owadowych i pająkowych a także wytworzonych ze szczepionek