PTSD!!! Witam, szukam bardzo dobrego specjalisty, najlepiej okolice Katowic, który pomoże wyjść pra

5 odpowiedzi
PTSD!!!
Witam, szukam bardzo dobrego specjalisty, najlepiej okolice Katowic, który pomoże wyjść prawdopodobnie z PTSD. Mąż, bo o niego tu chodzi odwiedził już wielu specjalistów, którzy nie poradzili sobie, była to tylko strata pieniędzy i czasu, sytuacja trwa długo, co najmniej rok, może więcej bo rodzina, w tym ja prawdopodobnie coś przeoczyliśmy, pół roku temu również miał psychozę, po której był w szpitalu. Sytuacja jest ekstremalnie trudna, jest bardzo inteligentny, wie wszystko najlepiej, ciężko mu coś wytłumaczyć.
Jak najbardziej zapraszam na wizytę, mam szerokie doświadczenia w pracy z PTSD

Witam, polecam znaleźć psychologa ze specjalizacją w terapii EMDR - jest to jedna z najnowszych, a zarazem już gruntownie przebadana naukowo terapia PTSD. Pozdrawiam
Polecam konsultację z psychoterapeutą specjalizującym się w terapii EMDR, o naukowo udowodnionej skuteczności w terapii traumy; w samych Katowicach tą metodą pracuje Magdalena Połeć, Sabina Iskierka, Paulina Wróbel. pozdrawiam
Dzień dobry. Zachęcam, by znaleźć psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego i porozmawiać z nim na temat objawów i proponowanej terapii. Pozdrawiam.
Polecam konsultację z psychologiem specjalizującym się w terapii EMDR.