Przedwczesny wytrysk

9 odpowiedzi
Witam, mam 19 lat i mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Jest to moja pierwsza partnerka. Nie potrzebuję wiele, żeby dojść. Wystarczy kilka jej ruchów dłonią albo nawet przy ocieraniu się przez bieliznę dochodzę po krótkim czasie. Nie ukrywam, że towarzyszy temu bardzo duże podniecenie. Podczas masturbacji przy filmach pornograficznych również długo nie wytrzymuję i szybko kończę. Da się coś z tym zrobić?
Przedwczesny wytrysk jest problemem, który można skutecznie rozwiązać.

Witam,
To dość popularna dolegliwość. Leczenie nie jest bardzo skomplikowane i przynosi szybkie efekty. Należy się zgłosić po poradę do gabinetu seksuologicznego.
z poważaniem
Magdalena Sochacka
Owszem, rozmowa z psychologiem-seksuologiem będzie pomocna w zrozumieniu co dzieje się z Panem w trakcie, przed i po. Jak Pan zaznaczył jest Pan młodym człowiekiem z niewielkim doświadczeniem, a specyficzne praktyki masturbacyjne mogą wzmagać to co nazywa Pan przedwczesnym wytryskiem. Odpowiednie techniki i ćwiczenia oraz rozmowa będą pomocne.
Zapraszam
Oczywiście że tak, ale trzeba stale brać leki. Zapraszam na wizytę.
Witam, to trudność, która często pojawia się na początku współżycia, myślę, że jedna konsultacja u seksuologa i konkretne zalecenia mogą być dla Pana pomocne.
Szanowny Panie,
przedwczesny wytrysk to problem, z którym zmaga się wielu młodych mężczyzn. Ma on tło rozwojowe mam zatem dla Pana dobrą wiadomość. Najprawdopodobniej z czasem nastąpi samoistna, stopniowa poprawa.
Jeśli zaś chodzi o czas teraźniejszy proszę spróbować dwukrotnej masturbacji (aż do ejakulacji) przed zbliżeniem z partnerką. Jeśli ten sposób nie wydłuży czasu zbliżenia sugeruję kontakt z seksuologiem.
Pozdrawiam.
Dziękuję za zaufanie,
Oczywiście da się coś z tym zrobić poprzez trening. Najlepiej skontaktować się z seksuologiem w pobliżu miejsca zamieszkania.
Pozdrawiam
Z czasem się wydłuży czas ale pewnie,że można już teraz zacząć działać. Są rożne metody i leki ale potrzebny jest wywiad seksuologiczny. Proszę się gdzieś u siebie wybrać do specjalisty, Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
zbyt szybki wytrysk jest jednym z najczęstszych i największych zmartwień w życiu seksualnym mężczyzn. Jest też bardzo częstym powodem wizyt u seksuologów. Blisko co trzeci mężczyzna twierdzi, że nie jest zadowolony ze swojej kontroli nad orgazmem, a dokładnie nad momentem, w którym on następuje. Zależnie od tego jaką definicję przyjmiemy, przedwczesny wytrysk występuje u 30% do 75% mężczyzn. Inne badania podają liczby od 10, do 27%. Większość bardziej doświadczonych panów przyznaje, że podczas pierwszych kontaktów seksualnych bardzo szybko osiągali orgazm, jednak z czasem stosunki wydłużały się. Silne i szybkie reakcje są prawem młodych kochanków. Wraz z nabywaniem praktyki, czas trwania stosunku zwykle się wydłuża. Umiejętność kontrolowania wytrysku można nabyć w także dzięki opracowanemu przez seksuologa treningowi masturbacyjnemu, poprzez poznanie doznań, które poprzedzają ejakulację. Często seksuolog opracowuje dla danej osoby zestaw konkretnych ćwiczeń, które należy regularnie wykonywać. Poza tym pacjentom zalecane jest ćwiczenie mięśnia łonowo-guzicznego (mięsień ten napinasz kiedy próbuje Pan wstrzymać mocz już w trakcie jego oddawania). Stosuje się także leczenie farmakologiczne, między innymi wykorzystując skutek uboczny leków pierwotnie antydepresyjnych, selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) w postaci wydłużania czasu potrzebnego do osiągnięcia orgazmu. Leki te osłabiają odpowiedź narządów płciowych u mężczyzn i kobiet.
W tym momencie doradzałabym Panu prostsze recepty - gdy w trakcie zbliżenia poziom pożądania sięga maksimum, proszę zastosować techniki takie jak wyjęcie członka z pochwy, spowalnianie ruchów. Ważna jest też regularna aktywność seksualna.