przed wczesny wytrysk, problem ze wzwodem.

2 odpowiedzi
Witam, mam 26 lat. Mam duży problem ze wzwodem i zbyt szybkim wytryskiem. Pierwszy wytrysk jest po ok 1 min (zdecydowanie za szybko), żebym mógł dalej kontynuować stosunek muszę odczekać dłuższą chwile ponieważ penis nie chce się "podnieść". po odczekaniu załóżmy 0.5h wytrysk jest po ok 2 min i sytuacja ze wzwodem się ponawia. Jestem osobą niepalącą i niepijącą. odwiedziłem już kilku lekarzy, żaden mi nie był w stanie pomóc. Tak naprawdę mnie wysłuchali i stwierdzili ze to stres. Może i było w tym trochę racji, ale stres minął a problem jest dalej. Dzieje się tak od mniej więcej od 2,5-3 lat, dodam że od 4 lat mam stałą partnerkę.
Moje pytanie jest takie :
- czym może być to spowodowane ?.
-jakie badania powinienem zrobić ?.
-czy urolog jest najlepszym lekarzem od mojego problemu ?.

przez ten problem moje życie seksualne padło w gruzach. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Dzień dobry. Wielokrotnie spotykam się z podobnymi problemami u swoich pacjentów i każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia i leczenia. Przede wszystkim dokładny wywiad, porządne badanie i wykluczenie np. czynników zapalnych, następnie dobór odpowiednich leków i konsultacja z seksuologiem gdyż po takim czasie czynnik psychogenny ma duże znaczenie. Możliwości leczenia są a efekty, czas pokaże. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
jak to stresu nie ma ?????? Przecież ma Pan maksymalny stres - w związku ze swoim nieudanym życiem seksualnym. Ten stres przecież aktualnie wykańcza aktualnie Pana, pańską psychikę i pana związek.
A Pan pisze, że stresu nie ma ? Czasmi to mi opadają ręce. Ale nie Pan się nie martwi z tego się wychodzi.
PSYCHOTERAPEUTA - to lekarz, którego Pan powinien odwiedzić i to szybko, zanim dostanie Pan nerwicy i innych przypadłości spowodowanych stresem. Urolog też byłby pomocny aby wykluczyć
organiczne schorzenia. Najważniejsze już jutro podjęć działanie.
Pozdrawiam serdecznie