proszę o pomoc

17 odpowiedzi
Witam mam problem ponieważ mam dużą nadwagę. Niestety nie mieszkam w Polsce ale będe na miesiąc w grudniu chciałabym zapytac czy jest możliwość ustalenia diety i kontynuowania jej drogą internetową np Skeyp ?
Witam serdecznie,
oczywiście pierwszą konsultację zalecam przeprowadzić w Poradni. Natomiast dietoterapię i kolejne wizyty kontrolne przeprowadzam również online jeśli jest taka potrzeba.
Czekam na kontakt.
Pozdrawiam
Natalia Makowska

Witam, oczywiście jest taka możliwość- kontak mailowy lub skype, pozdrawiam
Witam,
jak najbardziej możemy umówić się na pierwszą wizytę w gabinecie a późniejszą dieto terapię możemy kontrolować drogą mailową.

Pozdrawiam
Dietetyk
Paulina Długosz
Oczywiście, w swoim doświadczeniu mam pacjentów mieszkających w Irlandii, Anglii, Niemczech a nawet na Nowej Zelandii. Również prowadzę pacjentów z innych miejscowości w Polsce np w Lublinie ze skuteczną redukcją masy ciała. Zapraszam więc do gabinetu. Pozdrawiam dr Anna Sędziak
Witam serdecznie, Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale byłam na urlopie.
Jak najbardziej - oczywiście, jest taka możliwość (mam wielu pacjentów mieszkających za granicą: Szwecja, Norwegia, Wlk. Brytania, Irlandia, Niemcy).
Jeśli będzie Pan w Polsce przez miesiąc to proponuję dwa spotkania i następnie kontynuowanie kontaktu drogą mailową oraz via Skype. Właśnie planuję kalendarz na zbliżające się tygodnie. Proszę powiedzieć, czy pierwsza wizyta mogłaby się odbyć 2 grudnia, o godzinie 17:00.
Pozdrawiam,
Małgorzata Bellwon
Trochę późno udzielam Pani informacji jest możliwość wizyt przez Skype :) proszę o kontakt ustalimy szczegóły
Witam,

Oczywiście jest możliwość ustalenia wizyty na grudzień oraz współpracy on-line, który termin jest dla Pani najbardziej dogodny?

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mruk
Bardzo przepraszam, że dopiero odpowiadam na pytanie. możliwe jest ustalenie diety za pośrednictwem internetu poprzez formularz zamawiania diety na stronie internetowej Centrum Dietetycznego. Pozdrawiam
Witam.
Jest to możliwe pod warunkiem odbycia fizycznie w Centrum Medycznym - Ego kompleksowej konsultacji dietetycznej, która składa się z:
- badania składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej;
- wywiadu żywieniowego
Na takiej konsultacji wspólnie ustalimy czy warto skierować Panią na:
- podstawowe badania krwi (Glukoza; ALAT; ASPAT; Lipidogram; Kreatynina)
- albo także na rozszerzony pakiet diagnostyczny np. Food Profil oceniający pani nadwrażliwość na pokarmy, np. gluten czy białko.
Stąd też pierwsze spotkanie musi się odbyć fizycznie. Obecność Pani przy omawianiu diety oraz konsultacja z Trenerem Osobistym® (opcjonalnie) także jest wskazana. Natomiast dalsze spotkania tzw. motywacyjne i korygujące jak najbardziej są możliwe przez Skype.
Najlepszy efekt osiągnęłaby Pani, gdyby w okresie pobytu w Polsce skorzystała z Programu kontrolowanej diety i nadzorowanego wysiłku fizycznego „Skuteczne Odchudzanie” w kierunku zmiany składu ciała, który jest oferowany przez moje Centrum Medyczne. Na program składają się: całodzienne zestawy posiłków przygotowywanych wyłącznie w kuchni Centrum Ego; ćwiczenia Cardio pod okiem Trenera Osobistego®; bieżąca kontrola wyników i motywacja. Standardowo taki program trwa 60 dni, jednak nawet 3-4 tyg. pomogą zmienić złe nawyki żywieniowe i nauczyć jak szybko i poprawnie przygotowywać odpowiednio zbilansowane posiłki tak, żeby odchudzać poprawiając jednocześnie stan zdrowia, gdyż to właśnie jest jego podstawowym celem. Po zakończeniu programu dużo łatwiej będzie stosować zalecenia wynikające z opracowanej diety.
Dzień Dobry. Nie widzę problemu, możemy odbywać spotkania przez Skype. Mam kilka klientek online w tej chwili, efekty są naprawdę świetne. Najważniejsza jest motywacja i regularność. Proszę o dokładniejsze informacje kiedy chciałaby Pani umówić 1-szą wizytę. Pozdrawiam. Joanna Arciszewska.
Oczywiście jest taka możliwość. Prowadziłam już w ten sposób pacjentów,z dobrym efektami. Zapraszam do kontaktu drogą mailową.
Witam Panią,
Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale dopiero odczytałam Pani wiadomość. prowadzę pacjentów online poprzez Skype. Jeśli cały czas jest Pani zainteresowana współpracą proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Proszę o kontakt na adres mailowy k.pogon@dietific.pl celem ustalenia szczegółów terapii. Możemy ustalić wszelkie potrzebne szczegóły związane z leczeniem za pośrednictwem kontaktu internetowego. Pozdrawiam!
oczywiscie jest mozliwość proszę napisać do mnie na maila justynawichlinska@wp.pl Pozdrawiam
Witam serdecznie,
oczywiście nie ma problemu z kontynuacją diety drogą internetową przez skype.
Zapraszam w grudniu do gabinetu na pierwszą konsultację.

pozdrawiam !
tak, jak najbardziej :), proponuję rozpocząć współpracę już teraz, a w grudniu będziemy podziwiać efekty :) Pozdrawiam
Tak , jak najbardziej . Zapraszam