Problem ze szczerą rozmową

20 odpowiedzi
Witam pani Malgorzato. Jestem młodą osobą i mój problem polega na tym że nie umiem rozmawiać szczerze o tym co myślę, co czuje, co bym chciala. Gdy denerwuje się to odrazu zaczynam płakać jak małe dziecko, a nawet mała drobnostka potrafi sprawić mi przykrość. Czy zajmuje sie Pani takimi przypadkami ?
Szanowna Pani, tak- pracowałam z osobami, ktore miały podobne problemy. Zapraszam do gabinetu. Pozdrawiam Magdalena Skotnicka ( gabinet Olsztyn lub Bydgoszcz)

Witam
zdecydowanie tak
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak oczyWiście zajmije się nerwica i problemami w komunikacji ktora występuje szczególnie u młodych osób. Pozdrawiam i zapraszam do gabinetu. Digalovski
witam serdecznie, Napisała Pani chyba nie do mnie ale odpowiem na pytanie tak zajmuje się pracą samooceną. Serdecznie zapraszam do kontaktu i życzę miłego dnia i dużo uśmiechu.. pozdrawiam, Alicja Makieła:)
Dzień dobry, Pani pytanie trafiło do mnie. Odpowiadam w swoim imieniu - zajmuję takimi problemami, jakie Pani opisuje. Pozdrawiam. Katarzyna Zalewska
Szanowna Pani,
Nie wiem, czy Pani pytanie skierowane jest do mnie, ale jako ze wyświetliło się na moim profilu to spróbuję na nie odpowiedzieć.
Jeżeli dobrze rozumiem szuka Pani dla siebie terapeuty, który pomoże Pani w osiągnięciu większej aspertywnosci oraz zdobyciu umiejętności swobodnego wyrażania swoich uczuć i potrzeb. Rzeczywiście, objawy które Pani opisuje muszą być bardzo męczące i powodować wiele frustracji.
Jak najbardziej jest to dobry pomysł żeby szukać wsparcia w uzyskaniu takiej zmiany w postaci psychoterapii.
Życzę Pani powodzenia i sukcesu.
Dzień dobry, wygląda na to, że kierowała Pani pytanie do konkretnej osoby, a chyba trafiło do większej grupy terapeutów. Pozdrawiam serdecznie,
Martyna Sobczyk/ pomocnaterapia.pl
Witam serdecznie,

mam na imię Beata jeśli do mnie kierowała Pani zapytanie to odpowiedź brzmi owszem zapraszam na pierwszą konsultację.
Dzień dobry,
Prawdopodobnie problem, o którym Pani pisze jest związany z Pani dużą wrażliwością oraz z przekonaniami jakie Pani ma na własny temat. Jak najbardziej nad tymi problemami można pracować w terapii. Zachęcam Panią do skorzystania z terapii poznawczo-behawioralnej. Zapraszam również do mojego gabinetu.
Pozdrawiam
Magdalena Tylko
Dzień dobry! Domyślam się, że tu musi być dla Pani trudne, kiedy nie potrafi Pani powiedzieć o tym, co czuje, co by chciała i każda drobnostka potrafi sprawić przykrość. Spotkanie z psychologiem (z tym również ze mną) pomoże otworzyć się na tę sytuację i przyjrzeć się jej ponownie, być może Pani stan wynika z jakiś wcześniejszych doświadczeń, mechanizmów obronnych, lęku itd. Życzę Pani wszystkiego dobrego!
Witam, pytanie jest adresowane do konkretnej osoby w związku z czym pozostaje mi tylko trzymać kciuki za pozytywną odpowiedź. Joanna Frąckowiak
Rozumiem, że pytanie skierowane do kogoś innego :-) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! Milena Wyszyńska
Witam serdecznie.
Ja jak najbardziej zajmuję sie takimi przypadkami, dzieli nas jednak spora odległość. Proszę poszukać terapeuty w swojej okolicy, mam nadzieję że trafi Pani na kogoś, kto sprosta Pani oczekiwaniom.
W międzyczasie można zastanowić się czy powyższe objawy występują ciągle czy tylko w jakiś określonych sytuacjach/przy konkretnej osobie? Kiedy się zaczęły, może są związane z jakimś wydarzeniem w Pani życiu? Mogą wynikać również z (nad)wrażliwości emocjonalnej nad którą można popracować.
pozdrawiam i trzymam kciuki za znalezienie terapeuty!
Dzień dobry. Nazywam się Agnieszka Galas-Konsor i, jak to Pani ujęła "zajmuję się takimi przypadkami. Rozumiem też, że obecnie funkcjonowanie społeczne (towarzyskie) staje się dla Pani Bardzo trudne. Tym bardziej zachęcam do kontaktu.
Serdecznie pozdrawiam psychoterapia-krakow.net
przepraszam, ale chyba omyłkowo otrzymałam to pytanie. Serdecznie pozdrawiam/ Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Szanowana Pani, tak pracuję z osobami, które chcą rozwijać swoje kompetencje społeczno-emocjonlane.
Z wyrazami szacunku
Anna Arciuch
Dzień dobry, to chyba jakaś pomyłka, ponieważ nazywam się Wioletta Kania i przyjmuję w Bielawie w woj. dolnośląskim.
Dzień dobry.
Myślę, że dobrze jest skonsultować się osobiście, gdyż odpowiedź przez internet nie jest miarodajna, jedynie tą drogą mogę zaprosić Pani a na wizytę.
Jak najbardziej zapraszam :)
Dzień dobry, wydaje mi się, że pytanie nie jest skierowane do mnie. Zajmuję się takimi przypadkami, ale wydaje się, że oczekuje Pani odpowiedzi od psychologa, który ma na imię Małgorzata. W każdym razie, jeśli mogłabym pomóc, jestem do Pani dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie, Mgr Katarzyna Rybińska