Problem z zapaleniem pęcherza

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Od jakiegoś czasu mam bardzo dokuczliwe i upokarzające schorzenie jakim jest zapalenie pęcherza. Od pół roku próbowałam wyprosić mojego lekarza ogólnego o skierowanie, jednak za kazdym razem przypisywał mi furaginę. :( Próbowałam furaginy ( brałam według zaleceń) potem problem znikał.. jednak tylko na 3 tygodnie lub miesiąc.. za miesiąc powtórka z rozrywki. Próbowałam wielu sposobów piłam pokrzywę, robiłam nasiadówki rumiankowe, jadłam żurawinę, teraz biorę dużą dawkę witaminy C i probuję ten sposob. Jednak na dłuższą metę to nie przynosi żadnych korzyści i infekcja nawraca. Byłam u ginekologa pół roku temu już wtedy mnie męczyło zapalenie to wykrył mi zapalenie wewnętrzne pochwy.. przyjmowałam na to antybiotyk, jednak problem z nerkami nie znikął. Ostatnio zrobiłam na własną rękę badania moczu, nie tylko ogolne ( pół roku temu miałam ogólne w normie z wyjątkiem śladu białka, a krew miałam też w normie) tym razem ogolne wyszły ok, ale te specjalistyczne typu: keratynina, mocznik i kwas moczowy to keratynine miałam w dolnej granicy normy, a pozostałe poniżej normy. Co powinnam zrobić, czy zgłosić się rówienież do Pani, kiedy Pani mogłaby mnie przyjąć? Bardzo proszę o odpowiedź. Dzisiaj w nocy czułam ogromny ból pleców i dostalam gorączkę.
Nawracające zakażenia dróg moczowych to częsty problem kobiet. Zrobiła Pani dużo badań. Do kompletu brakuje usg brzucha i ewentualnie posiew moczu. Jeśli Pani gorączkuje i jest to prawdopodobnie kolejne zakażenie, powinna Pani wziąć antybiotyk. Może Pani zgłosić się tez do Lekarza Rodzinnego, ja mogę przyjąć Panią w czwartek. Kontakt znajdzie Pani na innych portalach internetowych. Jeśli są to nawracające zakażenia, trzeba ustalić dalszy plan postępowania.