Problem w tym iż drżenie w towarzystwie trwa od kilkunastu lat (ogólnie wszystko od tego się zaczęło

2 odpowiedzi
Problem w tym iż drżenie w towarzystwie trwa od kilkunastu lat (ogólnie wszystko od tego się zaczęło) następnie pojawiło się czerwienienie twarzy, później uszu. Mam wrażenie iż nie było to leczone od samego początku i porostu to wszystko się kumuluje i pojawiają się nowe objawy. Zapomniałem dodać iż jestem po 2 wizycie u psychoterapeuty, jednak zdaje sobie sprawę iż terapia będzie długotrwała i nie ma co na razie oczekiwać efektów
Proszę wykluczyć wszelki przyczyny chorobowe - wykonać nie zbędne badania specjalistyczne. Jeśli chodzi o psychoterapię to proces który trwa i trzeba trochę poczekać na efekty. Jednak ważne w tej problematyce będą też wyniki badań w pierwszej kolejności. Powodzenia

Drżenia neurogeniczne pojawiają się kiedy poziom stresu jest bardzo wysoki. Jest to naturalny "bezpiecznik" naszego organizmu. Zachęcam do wizyty u Providera który pracuje metoda TRE (Trauma Releasing Exercise). Provider nauczy Pana jak obniżyć poziom stresu, pokażę jak przenieść "trzęsienia" na inny bezpieczny dla Pana obszar (poza sytuację towarzyskie). Metoda TRE nauczy Pana kontrolować drżenia. Zachęcam też do wykonania medycznych badań profilaktycznych aby wykluczyć inne choroby.