problem protezy

4 odpowiedzi
Witam Pana mam problem mianowicie trafiłam do stomatologa który podjął się wykonania 2 protez częściwych wizyty rozpoczęłam w grudniu pan doktor usunął mi kilka zębów 2 zaplombował na tym koniec . Mamy luty ja zostałam w górnej szczęce z dwoma trójkami i czwórkami jedną piątką ponoć dobre i latającą jedynką która zaraz wypadnie a na dole trójki i czwórki niby całe do tego piątka i dwójka w stanie opłakanym do usunięcia krótko mówiąc jama ustna z średniowiecza a pan doktor stwierdził że teraz nie ma protetyka bo wyjechał . Panie Doktorze pomocy co dalej nie mogę normalnie mówić jeść nie wspomnę o otwieraniu ust wsród ludzi jaka jest szansa na zrobienie porządku z uzębieniem i w jakim czasie .Rozumiem że Pan bez obejrzenia nie może mi powiedzieć nic dokładnie ale liczę chociaż na odpowież co dalej w jakim czasie i jaki może być koszt w przybliżeniu będe wdzięczna pozdrawaim .
Szanowna Pani oczywiście chętnie Pani pomogę. Nie może byc tak, że pacjent pozostaje bez pomocy w związku z urlopem lekarza. Tak jak Pani słusznie zauważyła bez badania niewiele będzeimy w stanie powiedzieć. Na pewno można wykonać przynajmniej uzupelnienia tymczasowe,których przygotowanie zajmuje zazwyczaj kilka dni. Z pewnością będziemy w stanie przygotowac dla Pani kompleksowy plan leczenia. Zapraszam do umówienia się na wizytę w moim gabinecie. Ukłony Rafał Radzewski

witam serdecznie... zapraszam do gabinetu wtedy ocenimy sytuacje,, mysle ze da rade zrobic wszystko szybko i dobrze ale bez oberzenia nie powiewm panu. serdecznie zapraszam
Witam.
Proszę zadzwonić do mnie jutro po godz 14 lub umowic sie na wizytę przez aplikacje Znany Lekarz. Koszt leczenia około 1500 zł, a czas 7-10!dni.
Pozdr
Witam Panią. Ma Pani rację, że bez bezpośredniej oceny sytuacji nie można wypowiadać się ani co do czasu wykonania ani co do ceny protezy. Opisała Pani dosyć dokładnie stan uzębienia, ale okiem lekarza trzeba ocenić całą sytuację. Ceny za usługi protetyczne znajdzie Pani na mojej stronie w Znanym Lekarzu. Zapraszam. Pozdrawiam.