Powiększenie ust

13 odpowiedzi
Dzień dobry :) Mam pytanie odnośnie powiększenia ust. Mam dość wąskie usta, chciałabym mieć 1ml. Czy jakbym podjęła decyzję, że będzie to tylko jednorazowe, bo różne są sytuacje w życiu (od niepodobania się do braku pieniędzy), to czy moje usta wrócą później do stanu jak przed zabiegiem? Nie będą obwisłe? Dziękuję z góry za odpowiedzi :)
szanowna Pani,
efekt powiększenia ust kwasem hialuronowym będzie utrzymywał się około 12 m-cy. Po zabiegu usta powrócą do stanu sprzed zabiegu.
Z wyrazami szacunku.
Monika Bieniasz

Na pewno nie będą obwisłe ????
Witam Panią,
efekt zabiegu utrzymuje się od 8-12 miesięcy, później najczęściej zmniejsza się, lub zanika efekt. Nie powinny być obwisłe po zabiegu tylko zbliżone do stanu sprzed zabiegu.
Podanie 1 ml jest dobrym pomysłem na początek jeśli Pani waha się. Uzyska Pani efekt rewitalizacji ust (będą jędrniejsze, bardziej nawilżone), nie będzie się rzucał w oczy efekt za bardzo, a będzie już na pewno widoczny rezultat.
Pozdrawiam serdecznie
Witam, ile podamy HA , decyzję tę podejmujemy w trakcie zabiegu, robiąc zabieg profesjonalnie tzn. 1- znieczulenie stomatologiczne , 2- najpierw kontur i łuk Kupidyna a na koniec wachlarzowato , powierzchownie powierzchnię ust, uzyskamy rewelacyjny efekt niewielką ilością HA. Usta po roku nie będą obwisłe bo nie rozciągnęliśmy ich podając HA w wałeczek jak robią prawie wszyscy. Podkreślony kontur utrzymuje się b. długo , dużo dłużej niż sama wolumetria ust. Reasumując wszystko zależy od profesjonalizmu lekarza. Zapraszam proszę wejść na moją stronę klinika fyoung.pl.
Witam ! Obecność kwasu hialuronowego sprawia ,że poza zmianą wielkości ,usta stają się lepiej nawilżone( mniej "spierzchnięte") i mają żywszy czerwony kolor. Po kilku , kilkunastu mcach kwas na drodze enzymatycznej zostanie w sposób stopniowy rozłożony i usta wrócą do normy. Plusem jest to,że sama obecność kwasu w tkance powoduje,że nawet po jego całkowitej eliminacji , usta będą nieco jędrniejsze i pełniejsze niż te sprzed zabiegu. 1 ml to nie jest objętość ,która może spowodować jakieś odkształcenia.Proszę pamiętać,że może sobie Pani czasem odświeżyć usta kwasem nieusieciowanym i wtedy przedłuży Pani efekty zabiegu. Taki zabieg jest nieco tańszy i nie zawsze musi Pani stosować wypełniacz.Pozdrawiam i zapraszam!
Korekta ust przy użyciu 1 ml kwasu hialuronowego nie spowoduje radykalnych zmian w wielkości .Ten zabieg jest szczególnie polecany osobom,które mają małe wąskie usta . Można podać 0,5 ml ze względów finansowych ,cena jest wtedy niższa. Kwas nawilży,wyrówna kontur ust,podniesie opadające z wiekiem kąciki ust ,lekko je uwypukli . .Efekt utrzymuje się ok.12 m-cy ,potem wracają do stanu wyjściowego .Jest to zabieg jednorazowy . Można zostawić trochę preparatu na pierwszej wizycie i ewentualnie po 7-14 dniach dostrzyknąć pozostałość ,jeśli osoba ma czas .
Witam. Usta po ok 6/9mc wrócą do swojego naturalnego wyglądu. Pozdrawiam MP
Witam serdecznie. Usta maja tak zwaną "pamięć hialuronową" i pomimo, iż zabieg nie będzie powtarzany, usta niejako zapamiętają większy kształt na długi okres. Pozdrawiam. Damian Antczak. Medycyna Estetyczna Dr Damian
Kwas hialuronowy pozostaje w ustach około roku.Potem wracają do stanu sprzed zabiegu a z wiekiem stają się coraz węższe co jest procesem naturalnym
Dzień dobry,
Kwas hialuronowy wchłania się po 8-9 miesiącach i usta wracają do stanu przed zabiegiem.
Dzień dobry,
Wykonując wypełnienie 1 ml kwasu hialuronowego efekt będzie utrzymywał się od 6 do 9 miesięcy w zależności od jakości preparatu.
W przypadku 1 ml efekt kosmetyczny będzie niewielki i naturalny. Do usunięcia kwasu można użyć hialuronidazy.
Pozdrawiam
Tak, wypełniacz ust, którym jest kwas hialuronowy, nie jest wypełniaczem stałym i ulega stopniowej biodegradacji w czasie około roku. To, czy usta nie będą obwisłe, zależy od techniki wykonania zabiegu. Zapraszam na konsultację, aby rozwiać wszystkie wątpliwości.
Dzień dobry :-) Kwas hialuronowy utrzymuje się w ustach średnio 6-8 miesięcy, po tym czasie wchłania się, a usta wracają do poprzedniego stanu. Pozdrawiam