Potrzebuje pilnie pomocy !!! Ulamala mi się 2 ( pozostal korzen )po mimo że już rodzinnie mam słabe

10 odpowiedzi
Potrzebuje pilnie pomocy !!!
Ulamala mi się 2 ( pozostal korzen )po mimo że już rodzinnie mam słabe i kruche żeby potrzebuje dobrego dentysty i fachowej oceny czy jest szansa i jakie propozycje aby zrobić cała górną szczękę
Nie mieszkam w Polsce więc też zależało by mi na czasie i możliwej szybkiej interwencji
Proszę o pomoc !!! Dziękuję
Dzień dobry, złamanego zęba - jeżeli korzeń jest zdrowy - zawsze można odbudować ! Jeżeli mieszka Pani w Kielcach to zapraszam do mojego gabinetu. Pozdrawiam dr Kręcisz

Dzień dobry, złamaną dwójkę można odbudować na wkładzie koronowo-korzeniowym, ale trzeba to zrobić szybko, żeby korzen nie ,,zarósł" dziąsłem. Są możliwosći wykonania pracy protetycznej stosunkowo szybko- do tygodnia lub szybciej.
Pozdrawiam serdecznie
Czy ząb był leczony kanałów proszę zrobić rtg i przysłać na beata. stalony@wp.pl izapraszam
Rozumiem ze ząb Panią aktualnie nie boli, bo nie wspomina o nim Pani, wiec prawdopodobnie byl juz leczony kanalowo. Wobec tego jesli wszsytko jest dobrze wykonane można odbudować ząb korona porcelanową, najlepiej ze względów estetycznych pełnoceramiczną. Czasem kanał wcześniej trzeba wzmocnić włóknem szklanym i zbadać zgryz i dziąsła aby efekt estetyczny był długotrwały np wkrótce po załozeniu korony nie pojawiły sie recesje dziąsłowe. Aby precyzyjniej poradzić Pani /Panu najlepiej byłoby przesłać zdjecie rtg na maila recepcja@drwojcik.pl ew zrobienie go u nas na miejscu. Zapraszam na konsultacje ze zdjęciem rtg
sueruję skontaktować się e-mailowo lub telefonicznie z wybranym przezsiebie gabinetem stomatologicznym, wykonać pantomogram (w miejscu zamieszkania będzie najłatwiej) i wysłać do gabinetu. Na tej podstawie bedzie można wstępnie ustalić jakie są szansę i możliwości leczenia. Do ostatecznego planu leczenia jest potrzebna osobista wizyta w gabinecie
Szansa jest zawsze ale potrzebna jest diagnostyka i plan leczenia.
Proszę o kontakt z rejestracją jeżeli chciałaby Pani skorzystać z naszego gabinetu.
Pozdrawiam
Witam!
Proszę skorzystać z z rejestrowanych wizyt zgodnie z kalendarium portalu Znany Lekarz bądź kontaktu telefonicznego. Numer telefonu jest również podany na moim profilu w portalu lub poprzez kontakt telefoniczny, który jest zawarty na mojej stronie internetowej dentalmed.eu
Pozdrawiam i zapraszam.
dr Joanna Ziółkowska
Dzień dobry
Najlepiej przyjść na konsultację , która w gabinecie HappySmile jest bezpłatna. Na podstawie badania oraz rozmowy jesteśmy w stanie ustalić plan leczenia, zaplanować wizyty oraz wycenić usługi.
Pozdrawiam!
Witam serdecznie,
Ciężko coś więcej powiedzieć na podstawie tego opisu - czy brakuje innych zębów? Jaki jest stan pozostałych zębów i kości?
Na pewno to co trzeba zrobić w przypadkach dotyczących więcej niż jednego zęba, to leczenie kompleksowe. Trzeba więc dokładnie zdiagnozować co jest przyczyną problemów i dobrać najlepsze rozwiązanie. Jednak bez konsultacji wraz ze zdjęciem RTG panoramicznym nie ma możliwości dokładnej oceny jaki byłby koszt tego oraz czas takiego leczenia.
Dzień Dobry

Wymagane jest badanie w gabinecie, rtg oraz zaplanowanie leczenia. Jeżeli korzeń możliwy jest do zachowania i spełnione są warunki- pacjent wychodzi tego samego dnia z uratowanym zębem. Zapraszamy