Poszukuję terapeuty, który pracuje w nurcie behawioralno-poznawczym i jest w stanie prowadzić terapi

2 odpowiedzi

Poszukuję terapeuty, który pracuje w nurcie behawioralno-poznawczym i jest w stanie prowadzić terapię w soboty. Cieżko jest mi znaleźć takiego specjalistę, stąd moje pytanie i prośba o pomoc.
Pozdrawiam
Droga Pani/Drogi Panie,
bez informacji, gdzie Pani/Pan mieszka, trudno odpowiedzieć na pytanie. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog

Szanowna Pani/Szanowny Panie. Łatwiej będzie, jeśli będzie wiadomo skąd Pani/Pan jest. Pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnym. Zajmuję się terapią depresji, zaburzeń lękowych, zaburzenia stresowego pourazowego - PTSD oraz zaburzeń osobowości. Zapraszam do kontaktu tel.: 695. 378. 352. Świadczę usługi za pośrednictwem skype oraz innych komunikatorów - messenger oraz zoom.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek.
Sugeruję wizytę: Terapia poznawczo-behawioralna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.