Poszukuję lekarza endokrynologa lub dietetyka we wWrocławiu, który pomoże mi w walce z otyłością (w

4 odpowiedzi
Poszukuję lekarza endokrynologa lub dietetyka we wWrocławiu, który pomoże mi w walce z otyłością (w tej chwili ok.95 kg po utracie 20 kg), co jest konieczne jest dla poprawy stanu mojego zdrowia: 55 lat, insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie, wysoki cholesterol (w złych proporcjach).
Aby trzymać cukier w normie na metforminie musiałam wyeliminować węglowodany (oprócz warzyw) i okresowo stosuję post 24-36 h. Wyniki są dobre oprócz cholesterolu.
Dotychczas walczyłam sama ale obecnie od kilku miesięcy jest stagnacja a nawet 2 kg wzrostu, gdy tylko odstąpie od diety. Będę wdzięczna za pomoc.
Dzień dobry,
Przedstawiony przez Panią problem pojawiał się u mnie już w gabinecie i udało mi się z sukcesem pomóc Pacjentom w zrzuceniu wagi.
Aby działania były skuteczne ważne jest podejście holistyczne, uwzględniające nie tylko dietę, ale i czas na regenerację, stan jelit i samopoczucie psychiczne na co dzień. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zastosowaniem tego typu strategii w Pani przypadku zapraszam na konsultację.
Pozdrawiam,
Barbara Dąbek

Dzień dobry, proszę pamiętać, że najważniejsza jest zmiana stylu życia i znalezienie takiego sposobu żywienia, aby służył Pani zdrowiu, ale i nie powodował frustracji z powodu ciągłego "bycia na diecie". Zawsze staram się układać jadłospisy w taki sposób, aby pacjenci nie mieli poczucia głodu i przedstawiona im dieta była smaczna, według ich preferencji, a zarazem skutecznie prowadziła do redukcji masy ciała i pożądanych zmian w badaniach laboratoryjnych krwi. Serdecznie zapraszam do gabinetu. Pozdrawiam, Renata Sławomirska-Kędzia
Witam serdecznie. Pierwszą wizytą, jaką powinna Pani odbyć jest konsultacja u lekarza diabetologa w związku z prawdopodobnie nieprawidłowo dobraną dawką leczenia i być może złym samopoczuciem w związku z pojawieniem się działań niepożądanych przy metforminie. Polecam z Wrocławia doktora Macieja Kamińskiego- jest najlepszy. Po konsultacji diabetologicznej powinna Pani mieć ustalony indywidualny plan dietetyczny dobrany do wskazanego sposobu leczenia. Dieta ubogowęglowodanowa w dłuższym okresie czasu spowoduje podjadanie nocne, bóle głowy, nerwowość i osłabienie. Zapraszam Panią do Premium Clinic w Ovo we Wrocławiu, gdzie prowadzimy pacjentki z takimi problemami zdrowotnymi jak Pani. Pozdrawiam i do zobaczenia.
Witam,
Jestem dietetykiem klinicznym (nutriko.pl), specjalizującym się w chorobach i zaburzeniach metabolicznych, w tym właśnie insulinooporności, która jest dość specyficznym i wymagającym zaburzeniem. Wspólnie wypracujemy prawidłowe nawyki żywieniowe, tak aby po skończonej współpracy była w stanie Pani samodzielnie radzić sobie z dietą.
Zapraszam do współpracy!