Poszukuje doświadczonego psychoterapeute/tke (lub psychologa) i jednoczesnie trenera biznesu we Wroc

4 odpowiedzi
Poszukuje doświadczonego psychoterapeute/tke (lub psychologa) i jednoczesnie trenera biznesu we Wrocławiu. Chciałbym przeanalizować sprawy związane z nowym środowiskiem i adaptacją w firmie z powodu swojego awansu (stanowisko managerskie - bardzo duzo nowych, stresujących sytuacji) oraz poprawić organizacje swojej pracy + podejmowanie decyzji, pozbywanie się wątpliwości, zarządzanie relacjami itd. Chciałbym umówić się na spotkania cykliczne a nie jednorazowe. Dziękuje Witek
Zapraszam do Warszawy lub na Skype, jestem psychoterapeutą i trenerem biznesu, a wcześniej menedżerem przez wiele lat.
Pozdrawiam

Szanowny Panie,

Moje doświadczenie obejmuje nie tylko psychoterapie, ale także doświadczenie menedżerskie w międzynarodowych korporacjach. Proszę o kontakt i w czasie konsultacji będzie miał Pan okazję sprawdzić, czy spełnię Pana oczekiwania w tym zakresie.
Pozdrawiam,
Bartosz Kozak
Witam,
zapraszam na konsultacje.
Jeśli to dla Pana istotne dodam, że ponad 10 lat związana jestem ze środowiskiem biznesowym w różnych rolach.
Pozdrawiam
Karolina Karolczak
PracowniaPSYCHE
Wrocław
Szanowny Panie zapraszam do kontaktu na Skype. Jestem psychoterapeutą i trenerem biznesu. Przez wiele lat współpracowałem ze środowiskiem biznesu.

Z poważaniem
Wojciech Kopytek