Poroniłam dwa misiące temu, 6 tydzięń ciąży, w ciąży przybyło mi 2 kg których nie mogę zgubić, nie p

3 odpowiedzi
Poroniłam dwa misiące temu, 6 tydzięń ciąży, w ciąży przybyło mi 2 kg których nie mogę zgubić, nie pomaga żadna dieta. Myślę o wizycie u dietetyka.
Proszę o prowadzenie dzienniczka żywieniowego przez min 4 dni (nie muszą być kolejne po sobie) i zapraszam na wizytę z badaniami jakie Pani posiada.

Ważne by Pani dieta była jak najlepsza, aby Panią wzmocnić, by zmniejszyć prawdopodobieństwo kolejnego poronienia. To już nie chodzi wyłącznie o 2 kg nadwagi.

Dzień dobry!
Proszę przede wszystkim pomyśleć nad celem wizyty u dietetyka – czy chciałaby Pani zajść w kolejną ciążę czy schudnąć, a plany macierzyńskie odłożyć na późniejszy czas? Jest to ważna kwestia, gdyż ważne jest odpowiednie przygotowanie organizmu kobiety do zajścia w ciążę. Dieta dla przyszłej ciężarnej powinna być bogato-odżywcza, zasobna w odpowiednią dla kobiecego organizmu ilość minerałów i witamin. Zapraszam serdecznie na wizytę. Pozdrawiam, mgr inż. Magdalena Oleś
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,

Wizyta u dietetyka oraz zmiany w żywieniu zapewne pomogą Pani w zredukowaniu masy ciała. Podczas wizyty zostanie przeanalizowany Pani dotychczasowy sposób odżywiania się oraz styl życia, a także przeanalizujemy Pani wyniki badań krwi jeżeli w ostatnim czasie były wykonywane. Otrzyma Pani solidną dawkę informacji, które będą kluczowe dla efektów związanych z redukcją masy ciała. Warto byłoby również zastanowić się nad przygotowaniem organizmu do ciąży jeżeli planuje Pani w najbliższej przyszłości macierzyństwo. Często niedobory składników odżywczych oraz mineralnych, monotonna, niezbilansowana pod katem ciąży dieta, wszelkiego rodzaju zaburzenia trawienia uniemożliwiają prawidłowy rozwój płodu - warto więc zadbać o te kwestie w przyszłości.

Pozdrawiam,
Wiktoria Kreft
dietetyk kliniczny
Sports-Med
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.