Poniżej wynik moczu mojej szescio tygodniowej córki. Czy jest mocno ponad normę? chodzi głównie o na

2 odpowiedzi
Poniżej wynik moczu mojej szescio tygodniowej córki. Czy jest mocno ponad normę? chodzi głównie o nabłonki okrągłe czy zawsze muszą znaczyć coś bardzo złego że strony nerek ? Czy nie musi być to koniecznie tragicznego bardzo proszę o odpowiedź strasznie się martwię , oczywiście wizytę u nefrologa mamy za kilka dni
Glukoza
Ketony
Białko
Urobilinogen
Bilirubina
Azotyny
Ery/HB
Leukocyty
Wszystko powyżej nieobecne i nie wykryto
Nabłonki płaskie nieliczne
Nabłonki okrągłe piec-dziesiec
W poprzednich badaniach nabłonków okrągłych było najpierw 10-15 po leczeniu antybiotykiem według pediatry był ok w kolejnym nabłonków 2-5 bierzemy furagin po tygodniu wynik jw piec- dziesięć)
Leukocyty trzy- pięć
Bakterie dość liczne ( dość długo miała naklejony woreczek)
Dodam że posiew dwa tyg wcześniej wykazał
escherichia coli dziesiec/ trzy pediatra mówią że dr obserwacji
Dzień dobry
Nie jest to "nic koniecznie tragicznego":) i przy całym powyższym opisie, zakładając, że nic dodatkowego się i córeczki nie dzieje - do obserwacji. Proszę nie zwlekać z wizytą u nefrologa dziecięcego.
Pozdrawiam
Marta Serwańska-Świętek

Chorobami nerek u dzieci zajmują się pediatrzy ze specjalizacją nefrologa. Nefrologia dziecięca i osób dorosłych to dwie różne dyscypliny wiedzy. Należy znaleźć nefrologa dziecięcego. Nie znam się natym . Pozdrawiam