pomocy hashimoto

9 odpowiedzi
Witam , mam 37 lat niedoczynnosc tarczycy i hashimoto przytylam , nie mam sily na cwiczenia (kiedys robilam to codziennie ), moje samopoczucie rowna sie 0 ..syntetyczne leki mi nie pomagaja puchne , mam mgle umyslowa jestem nerwowa ..juz sama z soba sobie nie radze ....szukam pomocy
Witam, czy dysponuje Pani badaniami (TSH, fT3, fT4, a-TPO, a-TG oraz USG tarczycy)? Proszę napisać wiadomość na poradnia@zdrowsiw90dni.pl. W treści wpisać, że kontaktowała się Pani wcześniej przez ten portal. Pozdrawiam!

Witam serdecznie,

Chętnie bym pomogła jednak z uwagi na to że jestem na urlopie macierzyńskim nie prowadzę jeszcze konsultacji dietetycznych. W pracy bede na początku 2017 r.

Pozdrawiam
Monika Papuga-Sobczak
Witam. Sytuacja wymaga całościowej oceny.Trudno coś doradzić nie widząc pacjenta i wyników badań. Zapraszam na konsultację. Pozdrawiam
Zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam
MBellwon
Dzień dobry!! Słyszę jak Pani cierpi, objawy które Pani opisuje są bardzo przykre i uciążliwe. To co mogę zaproponować na ten moment to konsultacja dietetyczna przez skypa (można się umówić przez portal znany lekarz) To będzie 10 minut bezpłatnej rozmowy by podać Pani mój email. Wtedy poproszę o przesłanie mi na maila wszystkich wyników badań jakie Pani ma , oraz informacji o lekach jakie Pani przyjmuje i w jakich dawkach. Potem Pani zdecyduje o ewentualnej, dalszej współpracy. Bez tych informacji moja porada byłaby wysoce nieprofesjonalna.

Z pozdrowieniami!!! Ewa Miłowicz
Szanowna Pani, choroba która Panią spotkała dotyczy bardzo wielu kobiet, niestety objawy jakie się pojawiają to m.in. obniżenie tempa metabolizmu co skutkuje tyciem a także zmęczenie, apatia, brak energii, nerwowość. Oczywiście farmakologia jest konieczna natomiast odpowiednia dieta może tutaj bardzo wspomóc leczenie i złagodzić objawy. Zapraszam do kontaktu jeśli chciałaby Pani podjąć walkę i rozpocząć dietoterapię.
Z poważaniem,
Edyta Łątka
Witam.
Farmakologia jest niezbędna, jednak myślę, że dietoterapia pomoże złagodzić objawy i polepszyć Pani samopoczucie. Jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą zapraszam na konsultację wraz z aktualnymi wynikami badań.
Pozdrawiam,
Agnieszka Babisz
Witam,

Jestem w stanie Pani pomóc. Prowadzę wiele osób chorujących na Hashimoto. Na mojej stronie odzywiajsiezdrowo.pl znajdzie Pani przykładowy jadłospis oraz artykuły związane z tą chorobą.

Pozdrawiam
Witam serdecznie,
w Pani schorzeniu bardzo ważna jest prawidłowo dobrana dieta.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia pierwszej wizyty.