pomocy!!!!

2 odpowiedzi
Witam, i proszę o pomoc nie mam już siły. Od roku boli mnie z raczej uciska pomiędzy zebrami z lewej strony....chodzę od lekarza do lekarza i kierują podsyłają na nowe badania oczywiście prywatnie bo w NFZ czekałabym nie wiem do kiedy... Zacznę od tego , że kilka lat temu miałam OZT przez kamienie. I żaden lekarz nie idzie w tę stronę tylko wymyślają jakieś badania itd. Morfologia ok , próby wątrobowe ok , enzymy trzustkowe ok , usg ok , rentgen ok , markery nowotworowe trzustkowe , jelitowe , żoładkowe ok. Ale z tego co zdążyłam przeczytać to do niczego się nie nadaje...miałam też gastroskopie gdzie wykryto H pyroli 10 dni antybiotyk i nadal boli... nie wiem jak wyglądają stolce tłuszczowe ale widzę u siebie nadmiar śluzu , i większość nieprzyjemnych gazów. Jak zjem coś nie wieczorem to rano budzę się z bólem w centrum brzucha...a jeżeli mam raka trzustki i już nie ma ratunku bo żaden lekarz nie potrafił odpowiednio pokierować ? Albo może PZT... Niech mi ktoś pomoże ,proszę!
Odpowiedzią jest konieczność konsultacji gastrologicznej.

Warto jest wszystko usystematyzować- pytanie brzmi czy kamienie ciągle są? Gdzie były kamienie? Nie mogę na podstawie tych objawów wykluczyć raka trzustki, ale opisane dolegliwości nie są typowe dla raka trzustki- biorąc pod uwagę, że w badaniach obrazowych nie ma zmian w trzustce- z tego co zrozumiałem, ponadto markery są prawidłowe-rozpoznanie raka trzustki jest bardzo mało prawdopodobne. Jeśli chodzi o PZT - warto wykonać badanie elastaza w stolcu - jeśli rzeczywiście jest do tego wskazanie. Zapraszam na wizytę, w celu usystematyzowania problemów i oceny dolegliwości i zaleceń dotyczących dalszego postępowania.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.