Po pijanemu 4 razy uderzył em bliskom osobę. Jak zaradzić

3 odpowiedzi
Po pijanemu 4 razy uderzył em bliskom osobę. Jak zaradzić
Dzień dobry
Bardzo proszę udać się do psychologa, który zbierze od Pana więcej informacji i spróbuje udzielić Panu wyczerpującej odpowiedzi na pytanie. Na terapii z pewnością zrozumie Pan swoje postępowanie, wyeliminuje czynniki, które je wywołują i poprawi swoje relacje z bliskimi.
Pozdrawiam
Magdalena Kaczmarczyk

Dzień dobry, skoro zdecydował się Pan zadać to pytanie rozumiem, że zależy Panu aby nie krzywdzić bliskich. Proponuję aby skorzystał Pan z konsultacji u psychoterapeuty i wspólnie z nim popracował podczas sesji nad zrozumieniem pobudek swojego zachowania i zmianą. Alkohol może wywoływać lub nasilać zachowania agresywne. Jeżeli agresja powtarza się po użyciu alkoholu można rozważyć czy warto narażać bliskich i samemu ponosić konsekwencje jego działania...
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Emilia Szymanowicz
Dzień Dobry,
Ważne, że dostrzega Pan problem i szuka drogi rozwiązania. Takim rozwiązaniem może być konsultacja u psychologa czy terapeuty, który pomoże zrozumieć, jaki jest mechanizm zachowań agresywnych, jaki udział ma w tym alkohol, pomoże wybrać najlepszą drogę do kontrolowania swoich emocji i wywołanych nimi niepożądanych zachowań.
Pozdrawiam i życzę powodzenia na drodze zmiany.
Monika Kołodziejczyk