Panie doktorze mam problem ze stawami skroniowo-rzuchwowymi,jestem po rehabilitacji,noszę szynę rela

13 odpowiedzi
Panie doktorze mam problem ze stawami skroniowo-rzuchwowymi,jestem po rehabilitacji,noszę szynę relaksacyjną i potrzebuje zrobić zęby - ubytki jeśli są, odbudować to co potrzeba itd. Pan będzie wiedział lepiej co robić. Czy pojmie się Pan doktor mojego leczenia?
Zapraszamy na konsultację.

Dzień dobry,
Rozumiem, ze pytanie jest skierowane do konkretnego lekarza ;-) mam nadzieje, ze się podejmie i życzę powodzenia w leczeniu! Możliwe, ze jeżeli ubytki występują na dużych powierzchniach to konieczna będzie wymiana szyny po skończonym leczeniu.
Serdecznie pozdrawiam,
Joanna Mastalerz-Kulik
Witam sugeruje skierowanie się do lekarza który zajmuje się zaburzeniami zwarcia
tak podejmię się tego leczenia ,zapraszam do kalendarza
Dzień dobry. Pytanie rozumiem jest o podjęcie się odbudowy protetycznej i zachowawczej uzębienia, uszkodzonego w wyniku zaniedbania oraz urazów spowodowanych nieprawidłowościami w funkcjonowaniu stawów skroniowo-żuchwowych. Proszę zrozumieć, że tego typu deklaracja może być złożona jedynie po rozległej diagnostyce obrazowej i o cenie stanu uzębienia i funkcjonalności stawów w gabinecie. To są tematy wyjątkowo złożone, wymagające dobrego przygotowania i uzgodnienia z pacjentem planu leczenia, ale także pod kątem planu wydatków.
Dzień dobry, bardzo trudno jest mi podjąć decyzje o wyborze leczenia bez zbadania pacjenta. Zapraszam zatem do gabinetu w celu wybrania optymalnego leczenia.
Dzień dobry! Oczywiście, z przyjemnością się podejmę. Zapraszam serdecznie!
Sugeruję wizytę: Implanty
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Pani Doktor podejmie się leczenia.
Zapraszam na konsultację.
Witam!
Zapraszam na wizytę konsultacyjną. Proszę zabrać ze sobą komplet badań jeśli były robione.
Pozdrawiam
dr Joanna Ziółkowska
Dzień dobry,
Jak najbardziej pomogę dobrać odpowiednie leczenie - zapraszam na konsultację, gdzie po dokładnym zbadaniu przygotuję plan leczenia, w którym uwzględnię indywidualnie dobrane leczenie.
Dzień Dobry.

Oczywiście zajmujemy się problemami pacjentów ze stawami. Wymagane jest kompleksowe badanie i zaplanowanie takiiego leczenia, które nie będzie obciążać i zaburzać funkcji stawu.
Zapraszamy
Witam.
Zapraszam na wizytę konsultacyjną.Chętnie dowiem się z jakimi problemami jest styczność na codzień.Na wizytę najlepiej zgłosić się 10 min wcześniej, proszę zabrać obecnie użytkowaną szynę.
Pozdrawiam serdecznie
Mateusz Jendrulek