Paniczny strach ze względu na m.in. nerwicę.

67 odpowiedzi
Witam. Moje zęby są w tragicznym stanie. Co tu dużo mówić zaniedbałam strasznie sprawę, ze względu na paniczy lęk. Nie mam już dwójki na górze, czwórki na dole i jeszcze dwóch innych zębów. Zapewne wszystkie są do leczenia... Niestety i mój zapach z ust pozostawia wiele do życzenia ze względu na psujące się zęby... ahhh.... jak słowo "zęby" ciężko przechodzi mi przez usta... Choruję na nerwicę i nie mam odwagi wybrać się do lekarza, ponieważ boję się, że będę drżeć podczas zabiegu co będzie mocno przeszkadzało w trakcie zabiegu lekarzowi... Pomocy... Jak przełamać swój lęk i czy jest lekarz który sprosta mojej osobie...
Śmiało zapraszamy do rojekdental.pl tu ci pomożemy nie musisz niczego sie bać i przejmować
zapraszamy rojekdental.pl

Serdecznie Zapraszamy do naszej kliniki , wystarczy zacząć z jednego żabka i wtedy Pani zobaczy ze naprawdę to nie boli))) dr.Dundicz Valentina klinik
Przepraszam że tak późno odpisuję ale gdzieś przeoczyłam ten wpis ! Jeśli dalej ma pani problem proszę zadzwonić i na pewno zaradzimy temu problemowi :)
Nie jest Pani odosobnionym przypadkiem i nie rzadkim:)Myślę że należy zacząć u Pani od wizyty adaptacyjnej,poznania się i nabrania zaufania:))Możemy spróbować:)Serdecznie zapraszam Mariola Jodłowska
Witam!
Nerwica jest chorobą wywołującą wiele lęków. W Pani przypadku unikanie leczenia stomatologicznego pogarsza sytuację. Utrata kolejnych zębów to ślepy zaułek. Niestety musi się Pani przemóc i rozpocząć leczenie. Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Wraz z kolejną wizytą na fotelu stomatologicznym będzie lepiej Pani znosić stres. Wiem, że to łatwo powiedzieć, lecz zdrowy rozsądek musi wziąć górę. Bardzo ważny jest wybór lekarza stomatologa, któremu Pani zaufa. Stres towarzyszy zawsze podczas pierwszych wizyt. Później się wycisza. Proszę się nie martwić o reakcję lekarza. Specjaliści są przygotowani na takie sytuacje i często mamy z nimi do czynienia. Najważniejsze jest to co Pani zrobi. Pogrąży się w strachu, czy się przełamie. Czas odwlekania leczenia mija na Pani niekorzyść. Proszę sobie postanowić : idę do stomatologa. Może to być początkowo wizyta konsultacyjna. Pozna Pani lekarza, oceni swoje zaufanie, przypomni Pani sobie wygląd gabinetu, fotela stomatologicznego. Małymi krokami oswoi się Pani z otoczeniem gabinetu stomatologicznego. Powinna to Pani zrobić dla swojego dobra. Jeśli leczy się Pani na nerwicę warto porozmawiać o tej sprawie ze swoim lekarzem psychiatrą. Proszę mi wierzyć, że przy nowoczesnych technikach leczenia uzębienia - to nic strasznego. Gabinety są wyposażone w nowoczesne unity, dysponują szeroką gamą leków znieczulających i relaksujących. Lekarze są po to by pomagać pacjentom borykającym się z różnymi chorobami, też obarczonymi stresem. Życzę odwagi oraz podjęcia utwierdzonej decyzji o rozpoczęciu leczenia stomatologicznego.
Pozdrawiam serdecznie
Joanna Ziółkowska
Od kilku lat z powodzeniem pracuję z pacjentami z zaawansowaną dentofobią-każdy lęk jest do przełamania,potrzebne jest tylko odpowiednie podejście
Zapraszam na konsultację-można będzie samemu ocenić
Pozdrawiam
Witam. Zapraszam na konsultację. Pozdrawiam serdecznie. M. Klijer
Witaj,
Nie poprzestawaj na szukaniu, wierzę że w końcu znajdziesz dentystę z którym się zgrasz i poczujesz na tyle pewnie, że zaufasz i powiesz to wszystko co tutaj napisałaś. Nie unikaj tematu lęku i tego ,że masz nerwicę. Lekarzowi będzie łatwiej zrozumieć i poprowadzić wizytę tak byś czuła się komfortowo. Może się zdarzyć, że relacja z jakimś lekarzem nie będzie łatwa i nie zaiskrzy między wami, ale się nie poddawaj tylko szukaj swojego dentysty.
Powodzenia, Pozdrawiam Aleksandra Bąk
p.s. mam kilku pacjentow z drżeniem, jakoś sobie radzimy.
Dzień dobry, aby właściwie ocenić Pani sytuację, proszę o wykonanie zdjęcia panoramicznego całkowitego i przesłanie na adres e-mail: malgosiauram@gmail.com. Na tej podstawie będziemy mogły ustalić plan leczenia.
Pozdrawiam
dr Małgorzata Uram
Zapraszamy. Radzimy sobie z takimi osobami.
Witam.
Ciężko mi wskazać, podpowiedzieć, co zrobić by przełamać lęk i nabrać odwagi do rozpoczęcia leczenia. Może świadomość, że upływający czas nie jest tu sprzymierzeńcem i odwlekanie leczenia niestety pogorsza sytuacje, zadziała mobilizująco, a nie paraliżująco. Strach, lęk czy wstyd - z mojego doświadczenia, to najczęstsze przyczyny odwlekania leczenia na bliżej nie określony czas. Proszę postarać się nie myśleć o ograniczeniach i tym wszystkich co przeszkadza w wykonaniu pierwszego kroku, tylko na dobry początek zapisać się i udać do lekarza, który kompleksowo zbada stan jamy ustnej, przedstawi w zrozumiały sposób co jest do leczenia i jakie są możliwości terapeutyczne.
Dla mnie, bardzo ważna jest dobra komunikacja lekarz - pacjent, wzajemne zrozumienie, zaufanie, a później wspólne działanie według ustalonych zasad i planu leczenia.
Pozdrawiam i zapraszam.
Tomasz Żuchowski.
Witam
Bardzo chętnie chciałbym Pani pomóc w odzyskaniu pięknego uśmiechu, pozbycia się kompleksów związanych z zębami i przywróceniu funkcjonalności, jednakże konieczna jest wizyta w gabinecie. Powoli krok po kroku postaramy się przezwyciężyć lęk . Pozdrawiam
Zapraszam do odwiedzenia mnie w gabinecie, porozmawiamy
Dzień dobry Myślę że najlepszym rozwiązaniem dla Pani byłoby leczenie w gazie rozweselającym lub leczenie w znieczuleniu ogólnym .Pozdrawiam Izabela Grabowska
Dzień dobry. Moim zdaniem na początek musi Pani skorzystać z pomocy psychologa, który pomoże Pani zrozumieć i przezwyciężyć lęk. W gabinecie możemy natomiast poczynić wszelkich starań, aby leczenie odbywało się dla Pani w sposób niestresujący. Pozdrawiam.
Witam, zajmuję się leczeniem ortodontycznym. Proszę umówić się do stomatologa zajmującego się leczeniem zębów.
Dzien dobry
Jedynym wyjsciem z sytuacji jest przyjscie do gabinetu na wizyte. Zapraszam serdecznie mozemy zrobic taka wizyte adaptacyjna:)
Pozdrawiam
Joanna Trzepatowska
Witam,
Zapraszam na badanie stomatologiczne i na razie nic więcej. Niestety ,dzieli nas znaczna odległość,ale myślę,że tak niebolesny zabieg można przeprowadzić wszędzie. Na pewno pomocne okaże się zdjęcie pantomograficzne ,które pozwoli lekarzowi dokładnie wyjaśnić jakie zabiegi będą konieczne. Przed zabiegiem można przeprowadzić premedykację,czyli zażycie leku przeciwbólowego i uspakajającego.
Pomyślności i życzę powodzenia.
Dzien dobry,
najważniejsze to przełamać lęk przed pierwszą wizytą, która może być po prostu wizytą adaptacyjną bez leczenia. Rozumiem , że strach może paraliżować , ale trzeba pomyśleć o swoim zdrowiu , wyglądzie i kontaktach z ludźmi . Przed wizytą warto wykonać zdjęcie pantomograficzne pokazujące stan uzębienia, co pomaga w diagnozie i zaplanowaniu leczenia.Zapraszam serdecznie na pierwszą wizytę i trzymam kciuki.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam rozumiem pani obawy i strach -dentysta kojarzy się z bólem,często są to lęki z dzieciństwa :-( Jednak w dzisiejszych czasach przy nowoczesnych metodach leczenia i różnych znieczuleniach możemy sprostać najtrudniejszym przypadkom. Pani obawy odejdą w zapomnienie po pierwszej wizycie,a najważniejsze nie zwlekać i zacząć zanim pojawi się ból.Wizyty odbywają się teraz bez bólu i w przyjemnej atmosferze, staramy się jak najbardziej zniwelować napięcie i stres pacjenta. Pozdr
Witam Panią
w naszym gabinecie maksymalny nacisk kładziemy na komfort i poczucie bezpieczeństwa Pacjenta. Zaczynając od pomocnej recepcji,poprzez dbanie o Pacjenta na każdym etapie leczenia, o którym na bieżąco informujemy. Do wszystkich zabiegów używamy znieczuleń i poświęcamy odpowiednią ilośc czasu aby nastawić pozytywnie do leczenia. W trakcie zabiegów które wykonujemy w pozycji leżącej można odrobinę odprężyć się spoglądając na relaksujące filmy na telewizorze. Warto zdecydować się najpierw na przegląd aby dowiedzieć się w jakim konkretnie stanie jest uzębienie i stopniowo wprowadzić leczenie od najmniej skomplikowanych zabiegów. To może być długa i trochę wymagająca,ale ciekawa droga do tego, aby zadbać o swoje zdrowie i wyleczyć nie tylko ubytki,ale swój strach.
Zapraszamy najpierw na bezpłatny przegląd
Pozdrawiam
Anna Zinczenko
Proszę się nie przejmować stanem uzębienia, bowiem do lekarzy dentystów pacjenci nie przychodzą się chwalić jakie to mają ładne i piękne ząbki ;) Lekarz jest od tego aby pani pomóc. Jeśli jest naprawdę źle to proponowałbym spróbować leczenia w sedacji wziewnej podtlenkiem azotu. Pozdrawiam
Pierwsza wizyta powinna mieć charakter adaptacyjny. Lekarz robi wywiad, przegląd diagnozuje za pomocą radiologii - po takim dłuższym czasie na pewno pantomogram. To czas na wzajemne poznanie się. Dla lekarza na przygotowanie planu leczenia - dla pacjenta czas na poznanie lekarza. Jeśli nić porozumienia i zaufania zostanie nawiązana zabieramy się do pracy w tempie na miarę obu stron. Mnie się zwykle udaje :). Zapraszam w Warszawie lub odnalezienie kolegów w swojej okolicy - naprawdę warto zacząć... potem już leci.. :)
Dzień dobry.
Lęk przed wizytą u dentysty jest raczej częstym objawem, a czekać nie ma na co. Może być tylko gorzej. Trzeba przezwyciężać swoje fobie ;)
Lekarz z dużą dozą empatii na pewno będzie pomocny
Pozdrawiam
Justyna Miazek
Witam! Rozumiem Pani zdenerwowanie po tak długiej przerwie w leczeniu stomatologicznym. Chciałabym Panią uspokoić- nowoczesna stomatologia oferuje bezpieczne i skuteczne znieczulenia, które pozwalają na bezbolesne leczenie. Dla wyjątkowo zdenerwowanych pacjentów jest również opcja leczenia z użyciem podtlenku azotu, czyli gazu rozweselającego. Im szybciej uda się Pani na wizytę, tym lepiej :)
Dzień dobry Pani,
Chciałabym zaprosić Panią na wizytę do mojego gabinetu, gdzie dołożę wszelkich starań aby czuła się Pani bezpiecznie i komfortowo. Od momentu przekroczenia przez Panią progu gabinetu zastosuje różne techniki relaksacyjne aby ułatwić Pani proces leczenia. Nie zrobie jednak za Panią pierwszego kroku - umówienia się i zgłoszenia na wizytę...na to musi Pani znaleźć dostatecznie siły w sobie. Nie twierdzę, że leczenie będzie proste i zawsze miłe i przyjemne ale obiecuję, że rezultat jest tego wart! zapraszam do Sim Clinic :)
Droga pacjentko ! Proponuję spacer po najbliższych gabinetach i zagajenie rozmowy z lekarzem. Z całą pewnością wyczuje Pani pozytywną energię w którymś miejscu i tam proponuję nawiązać pełną współpracę na linii pacjent - lekarz. Najważniejsza jest dobra relacja, a efekty bardzo pozytywnie Panią zaskoczą :)
Proponuję poszukać gabinetu dysponującego aparaturą do aplikacji podtlenku azotu lub współpracującego na stałe z anestezjologiem i wykonującego zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Może to Panią zaskoczy, ale sporo pacjentów boryka się z podobnym problemem. Wachlarz możliwości jest duży, począwszy od podejścia do leczenia, przez uspokojenie pacjenta wspomagając się lekami, często tzw. gazem rozweselającym na zabiegu z udziałem anestezjologa kończąc. W ostatnim czasie robimy coraz więcej takich zabiegów gdyż jest to często jedyny możliwy sposób aby wyleczyć pacjenta nie pogłębiając jego dentofobii. Oczywiście każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i metoda leczenia jak i przygotowania do leczenia jest ustalana w zależności od możliwości i oczekiwań. Pozdrawiam serdecznie!
Proszę przyjść do mojego gabinetu a mam nadzieję że przełamiemy ten strach przed lekarzem i leczeniem.Wiem że pierwszy raz po długiej nieobecności w gabinecie wszyscy przeżywają podobny problem.
Witam,

myślę że to bardzo naturalne że obawia się Pani wizyty u lekarza stomatologa. Zazwyczaj boimy się zmian w życiu i tego co nieznane, natomiast bardzo często okazuje się że "strach ma tylko WIELKIE oczy". Nie może Pani odkładać problemu na później, gdyż później ten problem samemu nie zniknie, a będzie prawdopodobnie większy. To co Pani rekomenduję, to znaleźć lekarza z dobrymi ocenami na np. znanylekarz.pl w Pani miejscowości i się do tego lekarza umówić na wizytę. Jestem pewna, że znakomita większość moich koleżanek i kolegów z pewnością pomoże Pani przezwyciężyć lęk, a co najważniejsze pomoże Pani odzyskać wspaniały uśmiech :)

Pozdrawiam,
Anna Maj
Witam. Przede wszystkim proszę sobie uświadomić, iż strach przed stomatologiem dotyczy bardzo dużej części społeczeństwa. Natomiast nowoczesna stomatologia pozwala Nam dzisiaj przeprowadzić wszelkie zabiegi sprawnie i bezboleśnie. W gabinecie nie wykonujemy nic "na siłę", najpierw przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem dotycząca proponowanego leczenia i jego przebiegu. Jeżeli stan pacjenta na to nie pozwala, nie wykonujemy leczenia na tej wizycie. Pierwsza wizyta może być czysto konsultacyjno- adaptacyjna. Pozdrawiam serdecznie
Hm... Trudno mi będzie przełamać Pani lęk na odległość. Jeśli Pani się tak boi, to możemy pierwszą wizytę potraktować jak swojego rodzaju "oswojenie się" z gabinetem stomatologicznym. Porozmawiamy sobie, zrobimy wstępne badanie, rtg i ustalimy plan działania. Proponowałbym też zażyć sobie coś na uspokojenie (np. coś na bazie waleriany). Zapraszam, na pewno sobie poradzimy :)
No cóż, ja mogę zadeklarować swój czas i całą cierpliwość jaką posiadam i empatię dla Pacjentów, może damy radę wspólnie? Jeżeli nie to pomyślimy o premedykacji. W dzisiejszych czasach wizyty mogą być bezbolesne, a postaramy się, żeby wizja celu jakim jest uśmiech bez wstydu sprawiła, że każda wizyta będzie tylko środkiem w dążeniu do celu. Każdą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zapraszam serdecznie.
Zapraszam na niezobowiązującą wizytę konsultacyjną. Porozmawiamy i postaram się Pani pomóc najlepiej jak potrafię. Pozdrawiam
Nowoczesna stomatologia ma szereg możliwości żeby Pani pomóc zarówno w wyeliminowaniu strachu, bólu jak i wyleczeniu zębów oraz estetycznym uzupełnieniu braków. Wobec panicznego strachu zachęcam do pierwszej wizyty konsultacyjnej, ewentualnie o rozważeniu sedacji wziewnej, żeby przekonać się , że leczenie stomatologiczne może być i jest przyjemne.
Witam serdecznie.

Niestety ze strachem przed dentystą boryka się wielu pacjentów. Często jest to spowodowane bólem zadanym w dzieciństwie. Co tu dużo mówić - kiedyś nie było znieczuleń, sposób leczenia też był inny, cel wizyt też był inny. Czasy jednak się zmieniają, znieczulenia działają i są podawane do każdego zabiegu. Cele się zmieniły. Podstawą wizyt jest leczenie bez bólu. Dalej leczenie kompleksowe, plan i realizacja planu aż do uzyskania oczekiwanych efektów. Długofalowych i na wiele lat. Istnieją znieczulenia bezigłowe, znieczulenia komputerowe, dzięki którym znika albo przynajmniej zmniejsza się strach przed igłą i ukłuciem. Są teraz narzędzia znacznie ciszej pracujące. Wibracje również są minimalne.
Natomiast jeżeli chodzi o ogólny wygląd (o wstyd przed otworzeniem buzi) - proszę mi wierzyć, lekarze w dzisiejszych czasach nie oceniają, ale leczą (a przynajmniej tak powinno być). Jeżeli Pani przychodzi z problemem zdrowotnym i estetycznym, lekarz w pierwszej kolejności zechce Panią leczyć - ponieważ taki jest nasz zawód. A jeżeli leczenie pójdzie w parze z w miarę szybką poprawą estetyki i funkcji - to i Pani strach zmniejszy się, pewność siebie sięgnie gwiazd, a uśmiechem będzie Pani olśniewać. Warto poszukać lekarza z pasją. Gabinetu przyjaznego, z uśmiechniętymi pracownikami. Pozytywnie nastawionych do ludzi i świata. Gabinetu, w którym poczuje Pani zapach kwiatów, kawy albo perfum. Przytulnego. W którym Pani będzie na pierwszym miejscu. Bezbolesnego i konsekwentnie skutecznego. Jeżeli zmienimy obraz lekarza dentysty z tego z przed lat na nowy, uśmiechnięty, życzliwy i skuteczny, to strach również zacznie mijać. Ale pierwszy krok należy do Pani. Proszę poszukać w swojej okolicy. Poszukać w internecie. Poczytać opinie. Podpytać przyjaciół i znajomych. Na pewno znajdzie Pani coś dla siebie. Małymi kroczkami. Jak się Pani nie spodoba - to szukać dalej. Aż znajdzie Pani tego jedynego, który z powodzeniem przeprowadzi Panią przez cały proces leczenia. "Problemem nie jest problem. Problemem jest podejście do problemu."

Jeżeli będzie Pani w okolicy Bełchatowa to zapraszam do Nas. Jeżeli nie na leczenie, to może chociaż na kawę. Aby zobaczyła Pani jak to powinno wg mnie wyglądać.

Pozdrawiam i życzę odwagi
Piotr Kraska
Platinum Dental
Być może rozwiązanie jest zabieg w znieczuleniu ogólnym
Zapraszam na rozmowę
W tak trudnych sytuacjach można albo ustawić u lekarza psychiatry odpowiednie leczenie farmakologiczne przygotowujące pacjenta do wizyty lub ewentualnie umówić się na wykonanie zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym
Zawsze znajdzie się rozwiązanie! Nie ma pacjentów, którym nie dałoby się pomóc.
Chętnie zaproszę Panią na rozmowę do mojego gabinetu, wspólnie na pewno coś wymyślimy.
Dzień dobry,
Musi Pani spróbować przełamać strach i udać się na pierwsza wizytę. Wtedy z reguły oglądamy tylko zeby, poznajemy się i ustalamy plan leczenia. Żadnych krzywd na takiej wizycie Pani nie doświadczy :) jeżeli zaproponowane leczenie lub osoba lekarza Pani nie podpasuje, to zawsze można próbować dalej :)

Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie,
Regularnie mam kontakt z pacjentami, którzy mają bardzo podobne problemy jak Pani. Zwykle bardzo ciężko jest podjąć decyzję o pierwszej wizycie, ponieważ zwlekamy ze względu na strach i skrępowanie swoim uzębieniem, a im dłużej zwlekamy tym bardziej się to nasila.
Aby wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów takich jak Pani, staram się zawsze przede wszystkim wysłuchać oczekiwań związanych z leczeniem, dowiedzieć się dokładnie czego się pani obawia, a następnie dołożyć wszelkich starań, aby te problemy rozwiązać. Korzystam z komputerowego znieczulenia, każdy zabieg jest bezbolesny, stosuję również najnowsze dostępne metody i instrumenty stomatologiczne. Zawsze jest też możliwość leczenia w narkozie.
Zapraszam gorąco na konsultację, to wtedy wytłumaczę wszystko dokładnie co i jak należy u pani zrobić.
W razie dalszych pytań, proszę gorąco o kontakt.
Pozdrawiam,
Witam serdecznie,
Do zwalczenia dentofobii można podejść na wiele sposobów.
Najprostszym jest znalezienie lekarza dentysty cieszącego się dobrą opinią wśród pacjentów z podobnym problemem - warto tu także zwrócić uwagę na czas poświęcany przez lekarza pacjentowi oraz ilość wiedzy przekazywanej podczas wizyt. Należy także pamiętać, że cały proces leczenia wcale nie musi się rozpoczynać od inwazyjnych zabiegów - na początku można zorganizować kilka wizyt adaptacyjnych, a następnie stopniowo wdrażać leczenie. Najważniejsze jednak, aby szczerze rozmawiać z lekarzem o swoich problemach.
Jeżeli sama rozmowa i wizyty adaptacyjne nie pomogą zawsze można skorzystać z farmakoterapii - czy to w postaci premedykacji, czy też zastosowania sedacji wziewnej. W skrajnych przypadkach istnieje możliwość przeprowadzenia leczenia w znieczuleniu ogólnym - jednak tu, należy najpierw ocenić w trakcie badań i planowania leczenia korzyści oraz płynące z tego rozwiązania ryzyko.
W przypadku zaś lęku tak silnego, że nie pozwala nawet na zgłoszenie się do dentysty na pierwszą wizytę adaptacyjną/diagnostyczną zawsze pozostaje pomoc psychologa/psychoterapeuty - zwykle już kilka sesji u dobrego fachowca przynosi poprawę.
Z poważaniem
Łukasz Łużniak
Zapraszam na wizytę, cały zespół gabinetowy postara się pomóc,by wizyta u dentysty nie była horrorem :) zapraszamy!
Myślę, że każdy lęk jest do pokonania, jednak czy odległość nie stanowi tu problemu ? Mój gabinet znajduje się w Przecławiu koło Szczecina. Jeśli odległość nie jest problemem serdecznie zapraszam na rozmowę. Pozdrawiam.
Przełamanie lęku jest kwestią indywidualną i nie ma na to niestety jakieś konkretnej recepty dla wszystkich. Zawsze można spróbować, nie gryziemy:)
Dzień dobry.
Proponuje Pani poszukać gabinetu który oferuje zabiegi w podtlenku azotu, który pozwala pacjentom poradzić sobie z panicznym strachem.
Zapraszam .Gabinet we Wrocławiu .
Dzień dobry, zachęcam Panią do wizyty w gabinecie stomatologicznym stosującym leczenie z sedacją wziewną podtlenkiem azotu. Metoda ta niweluje stres oraz lęk spowodowany wizytą na fotelu stomatologicznym, innym słowem wprowadza w stan rozluźnienia. W Pani mieście jest kilka gabinetów, które się tym specjalizują i z pewnością pomogą wyleczyć Pani uśmiech.
Najważniejsze to zrobić pierwszy krok. Zalecałbym aby pierwsza wizyta była wizyta konsultacyjna na której nie będą przeprowadzane zadne zabiegi, pozna Pani wtedy gabinet oraz personel. W czasie rozmowy z lekarzem zostanie wybrany najkorzystniejszy dla Pani plan leczenia uwzględniający w szczególności Pani obawy przed dentysta. Technologie posunęły się bardzo do przedu dzięki czemu leczenie odbywa się w bardzo komfortowych warunkach niesprawiając nieprzyjemności. Zapraszamy i mamy nadzieje ze po pierwszej wizycie zmieni Pani opinie na temat stomatologów i strach przed terapia również sie zmniejszy a w ostateczności całkowicie zniknie. Pozdrawiam
Dzień dobry,
trudno mi powiedzieć jaka jest przyczyna Pani lęku przed stomatologiem, być może wynika to z nieprzyjemnych doświadczeń z przeszłości. Proszę jednak pamiętać, że dzisiejsza stomatologia oferuje mnóstwo sposobów radzenia sobie ze strachem i bólem pacjenta. Według mnie Pani nerwica, przy odpowiednim podejsciu do problemu, nie jest przeszkodą do podjęcia skutecznego leczenia. Higiena oraz stan jamy ustnej są bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych ale również wpływają na ogólny stan organizmu np. cukrzyca.
Przy okazji pobytu w Trójmieście zapraszam na wizytę! Na pewno wspólnie rozwiążemy Pani problem :)
Witam. Nigdy nie jest za późno na zmiany na lepsze, najważniejsze to wykonać pierwszy krok.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i dbam, by wizyta przebiegała w spokojnej i miłej atmosferze. Każdemu nowemu pacjentowi na pierwszej wizycie wykonuje zdjęcie przeglądowe pantomograficzne, pełny przegląd i układam plan leczenia wraz z kosztorysem. Nie wiąże się to z żadnym kosztem dla pacjenta. U osób, które boją się dentysty zalecam zawsze leczenie w podtlenku azotu, który działa m.in. uspokajająco. Zapraszam na pierwszą wizytę, na której postaram się wszystko wytłumaczyć i odpowiem na nurtujące pytania.
Zapraszam na konsultację. W klinice Maestria mamy możliwość przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem "gazu rozweselającego", przy większych zabiegach korzystamy również ze znieczulenia ogólnego w obecności anestezjologa. Punktem wyjścia do pokonania Pani lęku jest jednak przede wszystkim szczegółowa rozmowa na temat Pani obaw i oczekiwań.
Witam, z uwagi na wysoki stopień skomplikowania planowanego leczenia zdecydowanie zachęcam do leczenia w ośrodku akademickim Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.
Pozdrawiam serdecznie.
Witam :) Stach przed leczeniem zębów faktycznie może utrudnić życie Pacjenta. W Pani przypadku niezbędne mogą okazać się wizyty adaptacyjne, na których zapozna się Pani z lekarzem i gabinetem. Droga od pierwszego spotkania do rozpoczęcia leczenia zębów czasem bywa długa jednak przynosi rezultaty. Zapraszam na spotkanie w gabinecie. Pozdrawiam.
Witam. Cieszę się, że napisała Pani o swoim problemie, bo to już ten pierwszy i najważniejszy krok. Nie jest Pani odosobniona ze swoim lękiem. Dotyczy to bardzo wielu Pacjentów. W naszej klinice są lekarze, którzy zaopiekują się Panią i sprawią, że obawy odejdą w zapomnienie. Proszę w to uwierzyć i nam zaufać. Najlepszym dowodem są pacjenci, którzy podobnie jak Pani odkładali leczenie stomatologiczne, a dziś są naszymi stałymi pacjentami, regularnie zapisują się na kontrolne badania po zakończonym leczeniu. Serdecznie zapraszamy.
Zapraszam,pozdrawiam.
Szanowna Pani, lęk przed wizytą jest czymś bardzo powszechnym. Oczywiście u różnych osób jest onmniej lub bardziej nasilony. Mamy duże doświadczenie w pracy z pacjentami borykającymi się z tzw. dentofobią. Pomagamy sie oswoic z gabinetem, przedstawiamy dokładny plan leczenia i jego poszczególne etapy (podstawową przczyną leku jest obawa przed nieznanym) Jako standard stosujemy znieczulenia do wszystkich wykonywanych procedur. W razie potrzeby stosujemy odpowiednie leki uspokajające lub współpracujemy z anestezjologiem. Serdecznie zapraszam do odpeidzenia nazego gabinetu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Pani pomóc. Ukłony dr Rafał Radzewski
Szanowna Pani,

Wiem że nie jest łatwo zmierzyć się z takim problemem, a dodatkowo przełamać lęk, ale pierwszy krok już ma Pani za sobą. Jest Pani świadoma swojej sytuacji i gotowa podjąć wyzwanie związane z leczeniem i poprawą samopoczucia.

Wiele osób boryka się z podobnymi problemami, lecz po zakończonym leczeniu to właśnie Ci pacjenci są najbardziej dumni z podjętego trudu.

Mimo strachu przed dentystą leczenie można przeprowadzić w komfortowych warunkach, także widząc Pani determinację wiem że jest Pani na dobrej drodze.

Pozdrawiam, Michał Jonasz
Dental White
Witam,proszę zapisać się na samo badanie i rozmowę. Osobisty kontakt z lekarzem pozwoli Pani ocenić czy darzy go Pani zaufaniem. Odwagi. Pozdrawiam????
Witam, możliwości dzisiejszej stomatologii są ogromne, samo znieczulenie jest już bezbolesne i szybkie. Zapraszam na wizytę , a zajmiemy się również Pani stresem, odpowiednie leki zażyte przed spotkaniem wyciszą i zredukują nerwy. Pozdrawiam
Tak bocie !!!! - odpowiadał : leczenie próchnicy, stomatolog, dentysta, gabinet stomatologiczny, stomatolog Białystok, gabinet dentystyczny Białystok, periodontologia, leczenie kanałowe, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, implanty, protetyka, protezy, RTG, Radiowizjografia, wybielanie zębów, stomatologia estetyczna, zabiegi laserem, pulmunologia, NFZ, stomatologia,gabinet,dentysta,zakład stomatologiczny,ząb,ból zęba,korona,pogotowie,ekstrakcja,znieczulenie, Dentysta Białystok, stomatologia, gabinety stomatologiczne
Witam. U większości osób wizyta u lek. dentysty wiąże się ze stresem, ale wiele osób przyznaje po wizycie, że strach był nieuzasadniony i kolejne przebiegają o wiele spokojniej. Stres można ograniczyć stosując ogólnie dostępne środki rozluźniające, proszę pamiętać, że obecnie można wykonywać zabiegi w znieczuleniu, dobrze jest po raz pierwszy umówić się tylko na rozmowę. W drogeriach i aptekach są dostępne płyny do płukania jamy ustnej ograniczające nieprzyjemny zapach ust, chociaż problemu tego nie rozwiąże całkowicie Pani/Pan bez wyleczenia zębów. Dlatego gorąco zachęcam do skorzystania z wizyty u specjalisty, lekarze są po to , aby rozwiązywać Państwa problemy.
Z poważaniem
Ewa Kaniewska
Witam;
Serdecznie zapraszam na wizytę kontrolną, porozmawiamy i jesli będzie pani chciała zrobimy przegląd, wyjasnię co należy u Pani zrobić; Spokojnie i bez zbędnych nerwów;

Pozdrawiam
Dzień dobry, możemy spróbować, proszę się umówić.
Pozdrawiam
Zapraszamy na konsultacje????