Otrzymalem wynik rezonansu magnetycznego ktory stwierdzil ze niestety jest to dyskopatia szyjna c5 c

3 odpowiedzi
Otrzymalem wynik rezonansu magnetycznego ktory stwierdzil ze niestety jest to dyskopatia szyjna c5 c6 lekarz skierowal mnie na rehabilitacje przeszlem tylko 2 zabiegi poniewaz musialem wyjechac za granice jak do tej pory czulem sie dobrze ale od tygodnia podczas mojej pracy poczulem ostry bol w obrebie szyjnym promieniujacy do czesci barkowej nie moge spac na plasko ostry bol nawet z 1 poduszka musze podkladac dwie pod glowe ale tez jest ciezko akupunktura tez nie skutkuje nosze gorset szyjny tylko ulga krotkotwala tylko 1 krag przy wiekszym ucisku jest bardzo bolesny pomieniujacy do barku jak moge powstrzymac ten bol na chwile obecna prosze o porade dziekuje i pozdrawiam Mariusz
Dzień dobry ,
zaostrzenie trwa tylko tydzień z tego co Pan mówi nie ma Pan objawów ubytkowych (niedowładu kończyn górnych), powinno się podjąć próbę leczenia zachowawczego to znaczy odpocząć od wysiłku fizycznego kilka dni, przyjąć leki przeciwzapalne przeciwbólowe, następnie wprowadzić delikatną gimnastykę.
Mam nadzieję że pomogłem, proszę ostrożne traktowanie takiej rady przez internet, nie widziałem Pana badania i nie badałem Pana.
Pozdrawiam Staszkiewicz

Dzień dobry. Udzielenie porady przez internet nie zamieni badania lekarskiego. Jeżeli ból nie ustępuje mimo regularnie stosowanej rehabilitacji należy zgłosić się na konsultację. Pozdrawiam
Sprawa wymaga osobistej wizyty u specjalisty w celu badania lekarskiego i obejrzenia wyników badań obrazowych. Leczę takie stany, ale nie przez internet. Zapraszam na konsultację, postaram się pomóc.
Krzysztof Zapałowicz