Odebrałam wyniki RTG kręgosłupa i kolan(bardzo bolą mnie oba kolana i pszczele.Przestrzeń m-kregowa

2 odpowiedzi
Odebrałam wyniki RTG kręgosłupa i kolan(bardzo bolą mnie oba kolana i pszczele.Przestrzeń m-kregowa L5-S1 znacznie przewożenia z dokumentacją blaszek granicznych i przeróżnymi osteofitami na krawędziach trzonow L4-L5(objawy dyspozycji).Kości obu stawów kolumnowych w normie.Proszę o poradę co dalej czy rehabilitacja może mi pomóc.Mam 49 lat i pracuje zawodowo.
W pierwszej kolejności zawsze należy zasięgnąć porady lekarza, w tym wypadku najlepiej ortopedy. Jeśli nie stwierdzi on przeciwwskazań do rehabilitacji to zdecydowanie terapia manualna oraz ćwiczenia są w stanie pomóc.

Witam, polecam wizytę u osteopaty lub fizjoterapeuty, aby zbadać czym mogą być spowodowane Pani dolegliwości.Dzięki temu możliwe będzie zaplanowanie rehabilitacji.Pozdrawiam