Od ponad 6lat jestem z moja żona ale już kilka razy ja bardzo zranilem. Kocham ja nad życie jest dla

5 odpowiedzi
Od ponad 6lat jestem z moja żona ale już kilka razy ja bardzo zranilem. Kocham ja nad życie jest dlamnie całym światem ale coś jest zemna nie tak pisałem do innych dziewczyn ze sa piekne i chciał bym z nimi uprawiać seks ale nigdy do niczego nie doszło ponieważ boje się bliskości z kobietami. Ale moja żona dowiedziała się ze szukam jakiś innych wrażeń na boku i chce teraz rozwodu. Ale ja ja kocham nad życie a także kocham nasze dzieci oni są moim całym życiem i niechce ich stracić . Pracuje za granicą już ponad 5 lat i widuje rodzinę co drugi weekend a nie wyobrażam sobie życia bez nich. Co mam robić
Trudno tą drogą udzielić kompetentnej odpowiedzi, tym bardziej że za mało o Państwu wiem. Jeżeli to możliwe zapraszam na osobistą konsultację do mojego Ośrodka Psychologiczno Psychiatrycznego w Krakowie.Kontakt ze mną można znaleźć w Internecie

Dzień dobry.Zachęcam do kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą by wspólnie przeanalizować jak to się dzieje, że pomimo miłości do żony nawiązuje Pan wirtualne kontakty o charakterze erotycznym z innymi kobietami i gotowy jest Pan ryzykowac zaszkodzeniem swojemu małżenstwu i dzieciom.Mimo ,że to niełatwe namawiam Pana do znalezienia dla siebie terapeuty i bezpośredniej rozmowy z nim.Pozdrawiam.Izabela Kuminiak
Witam,
Kończąc flirtowanie z innymi kobietami, myślę, że może Pan odzyskać żonę i bliskość z nią. Rozumiem, że to czego Pan nie wie to, jak z tym flirtowaniem skończyć. W tym momencie inne kobiety muszą zaspokajać jakieś Pana emocjonalne potrzeby, których może Pan nie być świadomy albo nie rozumieć. Być może zaspokajają potrzeby, których sądzi Pan, że nie może Pan zaspokoić w relacji z żoną. W terapii mógłby Pan odkryć powody, dla których potrzebuje Pan takich relacji poza małżeńskich. Poznanie i zrozumienie swoich potrzeb i emocji pomogłoby Panu zaspokajać te potrzeby w inny sposób, docelowo w relacji z żoną. W ten sposób mógłby Pan budować bliskość w małżeństwie bez potrzeby uszkadzania więzi z żoną przygodami poza związkiem.
Pozdrawiam,
D. Radomska- Talar
Drogi Panie,
czy wciąż koresponduje Pan z tymi paniami? Czy skasował Pan już aplikacje randkowe? A może wciąż ma Pan konta na portalach randkowych? Jak wygląda czas, który spędza Pan z żoną i rodziną? Jest zbyt dużo niewiadomych, by cokolwiek Panu odpowiedzieć. Jeśli szuka Pan pomocy profesjonalisty, konieczna jest indywidualna wizyta, podczas której psycholog zada Panu dodatkowe pytania i porozmawia Pan z nim bezpośrednio.

pozdrawiam
Radosław Krąpiec
psycholog
Długa rozłąka z pewnością niekorzystnie wpływa na Państwa związek. Pana niespełnione fantazje seksualne, a co za tym idzie reakcja żony może okazać się waszym wspólnym wołaniem o zmianę w związku.Trudno tą drogą udzielić kompetentnej odpowiedzi, gdyż niewiele o Państwa małżeństwie wiem. Dobra drogą będzie wizyta u psychoterapeuty, gdzie bliżej przyjrzycie się waszej relacji oraz waszemu wyborowi takiej formy Pana pracy.
Pozdrawiam Aneta