Od pewnego czasu mam problem z seksem. Nie ma ochoty a jak mam to szybko mi ta ochota przechodzi. Ni

1 odpowiedzi
Od pewnego czasu mam problem z seksem. Nie ma ochoty a jak mam to szybko mi ta ochota przechodzi. Nie wiem co mam robić bo zależy mi żeby było dobrze po między nami ale nie potrafię się zmusić. Ochota na seks przeszła mi po porodzie. Bo gdy zaszłam w ciążę to mój mąż nie chciał się kochać w czasie ciąży po porodzie wiadomo też musiałam czekać aż mi się to tam wszystko zagoji bo pękłam przy porodzie i od tego czasu jest źle. Może raz na 2 miesiące mam ochotę albo i rzadziej. Mąż się denerwuje i twierdzi że go nie kocham i nic już do niego nie czuje albo że mnie już nie podnieca. Proszę o jakąś poradę co mam zrobić w mojej sytuacji. Czy udać się gdzieś do lekarza czy to przejdzie z czasem i zaś zaiskrzy między nami jak było ...
Szanowna Pani,
Sytuacja opisana przez Panią często jest powodem zmartwień i frustracji w związku. Na poziom naszych potrzeb seksualnych ma wpływ wiele czynników, w tym zmęczenie,, stres, ciąża, postrzeganie atrakcyjności własnej oraz atrakcyjności partnera a także ogólna satysfakcja w związku.
Poza tym seksualność męska znacząco różni się od kobiecej seksualności, stąd często pojawiają się niedomówienia i konflikty w parze. Dlatego bardzo ważne jest tu wzajemne zrozumienie parterów oraz świadomość źródła problemów. Satysfakcjonujące życie intymne jest jedną z podstaw udanego związku dlatego polecam skorzystać z pomocy terapeuty seksuologa.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.