Od paru miesięcy bardzo swędzi mnie plecy, brzuch,ręce oraz skóra głowy. Na plecach oraz dekoldzie z

6 odpowiedzi
Od paru miesięcy bardzo swędzi mnie plecy, brzuch,ręce oraz skóra głowy. Na plecach oraz dekoldzie zrobiły mi się chrostki. Byłam u dermatologa, zalecił smarowanie się produktami Vichy... Brak słów. Nie wiem gdzie skierować mój problem, jest do bardzo dokuczliwe.
Dzień dobry, zapraszam na konsultację, w zależności od wyniku postaramy zastosować odpowiednie leczenie, pozdrawiam

Witam,
zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam
Emilia Łojewska
Sugeruję wizytę: Konsultacja dermatologiczna
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam. Katarzyna Kowalska-Górska
Dzień dobry. Opis jest bardzo minimalistyczny.Niemniej ,aby nie powtarzać głupot miłośników vichy i podobnych sponsorowanych produktów, sugeruję leczenie. Po pierwsze leki p/uczuleniowe ,które na pewno znacznie zmniejsza swędzenie ( lub wyleczą ) . do wyboru ,bez recepty, są tabl zyrtec lub mocniejsze np lirra.Zalecane dawkowanie przynajmniej 2 x na dzień po 1 tabletce. Poza tym możemy kupic krem sterydowy .To jest niestety bardzo delikatne ,bo przeznaczone dla dzieci,,natomiast bez recepty : krem hydrocoryzonowy 0,5 %. Stosowac od 1 do 3 x na dzień. A na koniec ,gdyby przesuszenie skóry było jednak powodem swędzenia,to emusja do ciała z firmy Ziajka ( nie ZIAJa ) .Ten preparat spokojnie zastąpi wszystkie vichy ,za ułamek ich ceny. Jeżeli do 10 dni to nie pomoże ,to sugestia wizyta ...u innego dermatologa.
Z poważaniem dr Piotr Mazur.
Witam! Niestety na podstawie Pani opisu ciężko postawic mi rozpoznanie. Najlepiej gdyby zgłosiła się Pani na wizytę. Jeśli chciałaby Pani leczyć się u mnie, to można się umówić poprzez stronę znanylekarz.
Odradzam leczenie na własną rękę, gdyż może to zaburzać obraz kliniczny. Zapraszam na konsultację celem dobrania odpowiedniej formy leczenia.