Od czego zacząć w takiej sytuacji

3 odpowiedzi
Witam. Moja pierwsza ciąża w marcu tego roku i pierwsze poronienie. teraz jestem w drugiej ciazy i po dwóch dniach od kiedy sie dowiedzialam dostalam krwawienia. wcześniej w wynikach badan wyszła mi wysoką insulinoopornosc. mierze cukier glukometrem i narazie mieszcze sie w przedzialach. dostalam leki glukofasch ale teraz jak dostalam krwawienia znalazlam się w szpitalu i lekarz kazał odstawic leki i tyle. krwawienie ustapilo dostalam luteine i wypisano mnie do domu bez zadnego usg. a na wizyte mam sie umówić dopiero za 10 dni nie wczesniej. na swoim lekarzu do ktorego chodziłam prywatnie bardzo sie zawiodlam i musze zmienic jeszcze lekarza w tym wszystkim. nie wiem od czego teraz zaczac, co robic.
Pozdrawiam serdecznie
....jak sie sytuacja przedstawia w chwili obecnej ....?Wszystko w porządku???

Dzień dobry,
Kluczem do odpowiedzi na Pani pytanie jest informacja, ile Pani ma tygodni ciąży. Bez tego nie można Pani zaproponować sensownego postępowania. Ważne są też informacje z wypisu ze szpitala, tam są zawarte kluczowe informacje na temat Pani ciąży. Na podstawie przedstawionych informacji, rozsądnie jest postępować wg zaleceń z karty wypisowej.
Po prostu stosować się do zaleceń i nie tracić zaufania do swojego lekarza.