Od 7 lat jestem w związku małżeńskim. Mam dwójkę dzieci. Jednak z mężem w ogóle nam się nie układa.

6 odpowiedzi
Od 7 lat jestem w związku małżeńskim. Mam dwójkę dzieci. Jednak z mężem w ogóle nam się nie układa. Ciągle się kłócimy. Wiem, że go nie kocham. Niedawno poznałam mężczyznę. Mam z nim romans. On też ma żonę i dziecko. Twierdzi, że jej nie kocha. Od kilku tygodni jestem kłębkiem nerwów. Boli mnie serce, ciągle płaczę. Nie wiem co mam robić. W pracy nie mogę się na niczym skupić. Nic mnie nie cieszy. Chcę być z kochankiem, ale mam wątpliwości. Proszę o poradę!
Dobry wieczór
Najtrudniejsze są chwile przed podjęciem decyzji... Może mogłaby Pani wybrać się do psychoterapeuty żeby podczas spotkania przyjrzeć się swoim problemom nie sama, ale z kimś , kto pomoże Pani zobaczyć je z wielu perspektyw ? Pomoże uporządować emocje ?
Pozdrawiam
Anit Lenartowska Hałon

Dzień Dobry,
Sytuacja, którą Pani opisała wydaje się dość skomplikowana. Jedyną osobą, która może odpowiedzieć na pytanie jaką decyzje podjąć jest Pani. Jeżeli potrzebuje Pani kogoś z kim bezpiecznie można omówić wszystkie wątpliwości lub rozterki warto skorzystać z pomocy specjalisty. Łatwiej będzie poukładać i ponazywać sobie to co wokół Pani się dzieje. Wtedy może pojawią się rozwiązania, których teraz nie widać. I być może podjęcie decyzji co dalej robić będzie łatwiejsze.
Pozdrawiam
Dzień dobry. Wspomina Pani, że relacja pozamałżeńska jest wtórna wobec kryzysu. Ma Pani wątpliwości, którego z mężczyzn wybrać. Warto zastanowić się nad swoimi potrzebami i nad przyczynami obecnej sytuacji. Skoro ma Pani dylemat, to znaczy że jeszcze nie podjęła Pani decyzji. Warto skonsultować się z psychoterapeutą, który udzieli Pani wsparcia podczas analizy potrzeb i schematów. Pozdrawiam
Dzień dobry,
Z pewnością przeżywa Pani kryzys w związku. Decyzja o rozstaniu wymaga przemyślenia. Osoba, którą Pani poznała, daje Pani coś, czego brakuje w Pani związku, ale często takie wrażenie jest chwilowe. Proponuję udać się do psychoterapeuty, aby przyjrzeć się problemom w Pani relacji, oraz pomóc Pani podjąć odpowiednią decyzję.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Wojciechowska
Witam serdecznie,
decyzja jaka drogę Pani wybierze należy całkowicie do Pani. Spotkanie z psychologiem może pomóc zrozumieć pewne wątpliwości i może także pomóc podjąć decyzję, w której tych wątpliwości będzie znacznie mniej. Zapraszam na wizytę.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Jeżeli chodzi Pani o poradę, to najlepiej wrócić się z nią do osób bliskich (rodzina, przyjaciele). Decyzję musi Pani podjąć sama i wziąć za nią odpowiedzialność. Osoby profesjonalnie zajmujące się pomaganiem nie zdejmują tej odpowiedzialności z nikogo. Pozdrawiam.