Obrzęk naczynioruchowy

37 odpowiedzi
Potrzebuje konsultacji na temat diety antyhistaminowej, DAO (badanie w kier. nietolerancj histaminy) wynik 4,9 norma 14-33 borykam się z nawracającym obrzękiem naczynioruchowym, czy w tym temacie mogę umowic się na wizytę
Witam serdecznie,
oczywiście zapraszam na konsultację w sprawie diety antyhistaminowej. Proszę na wizytę zabrać ze sobą wszystkie wyniki badań, które Pani wykonywała w ostatnich miesiącach.

Zapraszam do konsultacji on-line. Mam doświadczanie w układaniu diety antyhistaminowej. Mam pod swoją opieką pacjentów z obrzękiem Quinckego.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Tak, zapraszam.
Dzień dobry, tak może się Pani umówić na wizytę w sprawie ułożenia diety niskohistaminowej. Faktycznie ma Pani niedobór enzymu DAO
Witam,

jak najbardziej, zapraszam do kontaktu w celu umówienia wizyty.

Pozdrawiam,
Poradnia dietetyczna
Sports-Med
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zapraszam do Poradni.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, oczywiście, zapraszam na wizytę w godzinach przyjęć.
Pozdrawiam,
Anna Gacek
Dzień dobry,
Jak najbardziej zapraszam do gabinetu dietetycznego na wizytę.
Pozdrawiam,
Angelika Korcz.
Dzień dobry - jak najbardziej, zapraszam na konsultację w celu ustalenia optymalnej diety, pozdrawiam
Dzień dobry,
jeżeli chodzi o wyniki badań, to tutaj bardziej kompetentny będzie lekarz i odpowiednio je zinterpretuje. Natomiast, co do diety antyhistaminowej, jestem w stanie Pani/Panu pomóc. Zapraszam na wizytę.

Z poważaniem,
Sławomir Kula
Tak, jak najbardziej w takim wypadku warto dokonać konsultacji dietetycznej i wprowadzić zmiany w żywieniu.
Pozdrawiam
Dietetyk, mgr Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado
Jak najbardziej może się Pani umówić na konsultacje, jest to wręcz wskazane w przypadku nietolerancji histaminy.
Dzień dobry,
Poziom DAO jest u Pani zbyt niski, przez co możemy mieć do czynienia z nietolerancją histaminy. Zapraszam do konsultacji on-line przez stronę internetową z chęcią pomogę i doradzę w zakresie prawidłowej diety. Wizyta w gabinecie stacjonarnym jest możliwa w Obornikach, Poznaniu lub Stęszewie.

Pozdrawiam,
Marta Tadeuszyk
Diet-Ta Poradnia Dietetyczna
Witam,
Zapraszam na konsultację
Pozdrawiam
mgr Agnieszka Blumczyńska
Tak, konsultuję Pacjentów z nietolerancją histaminy. Zapraszam na wizytę.
Tak. Zapraszam.
Dieta antyhistaminowa jest dietą eliminacyjną.Wyklucza produkty bogate w histaminę oraz takie, które stymulują jej wydzielane w organizmie. Produktami bogatymi w histaminę są m.in. pomidory, ketchup czy czekolada. Zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie ,
mgr Paula Łysakowska
dietetyk
Zdrowie na Talerzu
Dzień dobry
jak najbardziej temat diety antyhistaminowej (czy niskohistaminowej) nie jest mi obcy, szczególnie, że stosuję ją u pacjentów m. in. z AZS.
Pozdrawiam i zapraszam
Katarzyna Martela
Dzień dobry, zapraszam na wizytę. Jeśli się Pani/Pan zdecyduje, to bardzo proszę o zabranie ze sobą wyników badań.
Dzień dobry,
przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Prosze o informację, czy pozostałe wyniki badań krwi ma Pań również? Zapraszam do kontaktu telefonicznego celem umówienia się na wizytę
pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie. Tak. Zapraszam na konsultację.
Dzień dobry,

oczywiście jest możliwość zbilansowania dla Pani diety w tym kierunku. Pozdrawiam
Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u alergologa, określenie, czy to faktycznie jest nietolerancja histaminy, a potem dopiero wizytę u dietetyka w celu ustalenia diety.
Witam,
owszem mogę Panią/Pana przyjąć. Zapraszam do Ośrodka Dietetyki ul. Śniadeckich 16, Kraków.
Pozdrawiam
Witam, tak oczywiście takie diety również układam, jednak musiałabym poznać cały profil pacjenta, nie tylko urywek. Zapraszam do gabinetu.
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Zapraszam na konsultację, oczywiście wykonujemy takie dietoterapie.
Dzień dobry,
oczywiście zapraszam do kontaktu. Dieta antyhistaminowa wymaga od Pacjenta dyscypliny, ale jej efekt w postaci poprawy samopoczucia wynagradza ten trud :)

Pozdrawiam
Katarzyna Gediga, Emvit
Dzień dobry,
prowadzę również osoby na diecie antyhistaminowej. Ze względu na wykluczenie dużej ilości składników szczególnie istotne jest w tym wypadku odpowiednie zbilansowanie jadłospisu.
Pozdrawiam
Koło Sienkiewicza 8
Zapraszam do gabinetu (Wrocław, Dzierżoniów lub Strzelin) lub do współpracy on-line (formadietetyk.pl/kontakt/)
Dzień dobry. W sprawie umawiania wizyty zapraszam do kontaktu z przychodnią MED-FIX we Wrocławiu.

Pozdrawiam,
Anna Andrysiak
Dietetyk
Wyniki badań wskazują, że wszystko co związane z metabolizmem tego enzymu przebiega prawidłowo. Czy występują inne choroby towarzyszące? Problem może leżeć po stronie samych jelit. Tego typu objawy bardzo często wystepują np. przy SIBO (zespole przerostu mikroflory jelitowej), niskim poziomie bakterii probiotycznych w jelitach, przy przewlekłym stresie. Czy prócz obrzęków doświadczono może innych objawów ze strony organizmu np: mdłości, swędzenie skóry, bóle głowy, problemy żołądkowo-jelitowe, zaburzenia snu? Może zaobserwowano czy objawy nasilają się po określonych grupach produktów ?
Oczywiście, zapraszam.
Dzień dobry,
tak można się umówić, zapraszam do Poradni w Żorach.
Pozdrawiam
Witam, w celu umówienia wizyty proszę o kontakt. Pozdrawiam Karolina Bartczak
Witam serdecznie,
tak oczywiście byłaby taka możliwość, jednak moje miejsce pracy to Toruń. Mogę zaproponować videokonsultację z Przyjazny Dietetyk. Więcej informacji n anaszej stronie internetowej.
Niestety, przyjmuję tylko w Krakowie
Tak, oczywiście. Jeżeli istnieje taka możliwość to proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na wizytę.
Serdecznie pozdrawiam
Sylwia Jajuga
witam, jak najbardziej byłaby taka możliwość ale w tym momencie jestem na chorobowym i pewnie w jesieni będę pracować zawodowo, wtedy zapraszam. Jeżeli jest to bardzo pilna sprawa to proszę szukać dietetyka klinicznego. Pozdrawiam