Niedoczynność tarczycy a nadwaga u dziecka

9 odpowiedzi
WitamCzy zajmuje się Pani również ustalaniem diet i pomicą w zrzuceniu zbędnych kg u dziecka 12 lat. U córki półtora roku temu stwierdzono niedoczynność tarczycy i od tej pory jej waga skoczyła dość znacznie do góry. Wiem, że dziś moda na fajne i szczupłe dziewczyny, dlatego chciałabym jakoś pomóc to zahamować. Gdzie Pani przyjmuje? Będę wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam
Dzień dobry! Myślę, że nie tylko dla mody ale i zdrowia warto pomóc Pani córce :) Choroba tarczycy jest dodatkowym utrudnieniem, ale również cenną informacją, ponieważ zalecenia sprecyzowane pod niedoczynność tarczycy przyniosą o wiele lepszy efekt niż ogólna dieta dla nastolatki w takim wieku - zapraszam do Gabinetu w Gliwicach, Katowicach lub Piekarach Śląskich, telefony są podane przy adresach placówek
Pozdrawiam ! mgr Joanna Weiner

Witam serdecznie,
oczywiście pomagam w ustaleniu diety dla dzieci w różnych jednostkach chorobowych. Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Przyjmuję we wtorki w Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym Medpharma w Nowej Wsi oraz na ul. Hallera 21b/2 w Starogardzie Gdańskim.
Pozdrawiam serdecznie
Natalia Makowska
Witam serdecznie, po formie w jaki zwraca się Pani do mnie domyślam się, że zaszła pomyłka. Osobiście nie pracuję z dziećmi w kwestiach związanych z dietą. Mogę jednak polecić znakomitą Panią dietetyk, z którą współpracuję. Pod tym linkiem znajdzie Pani kontak do niej http://kwestiadiety com
Pozdrawiam,
JH
Dzień dobry,
Ustalam diety dla dzieci z nadwagą i z towarzyszącymi chorobami.
Zapraszam do gabinetu w centrum medycznym Gastromedica w Krakowie.
Pozdrawiam,
Szanowna Pani,
jeśli chodzi o dzieci, to nie stosuje się u nich diet odchudzających, a wprowadza się zasady zdrowego odżywiania, eliminuje błędy żywieniowe i ustala dietę normokaloryczną, zgodną z zaleceniami dla wieku. Jeśli chodzi o te kwestie, oczywiście chętnie pomogę. Przyjmuję w Poznaniu na ul. Osiedle Na Murawie 5B/2 (Winogrady, minimalnie dalsze okolice Wydziału Komunikacji).

Z poważaniem,
Sławomir Kula
Dzień dobry.
Przyjmuję w Tychach - nie napisała Pani skąd jest?:)
Czy córka przyjmuje leki - jest pod opieką endokrynologa? Od kiedy? Kiedy były wykonane ostatnie badania?
Na pewno kwestia masy ciała jest i będzie coraz ważniejsza dla córki - warto reagować już teraz, tak masa ciała nie stanowiła dla córki dodatkowego obciążenia psychicznego.
pozdrawiam serdecznie
Szanowna Pani, przy niedoczynności tarczycy bardzo ważne jest aby zadbać o odpowiednie odżywianie, ponieważ często pojawiają się zaburzenia metaboliczne co skutkuje tyciem. Nie chodzi tutaj o modę na bycie szczupłym ale o zdrowie. Najlepiej aby Pani jak najszybciej umówiła się z córką na wizytę w celu ustalenia odpowiedniej diety. Gabinet dietetyczny który prowadzę mieści się w Luboniu k. Poznania. Z poważaniem, Edyta Łątka
Dzień dobry,
niestety niedoczynność tarczycy spowalnia metabolizm i przez to łatwiej o dodatkowe kilogramy, ale można i trzeba działać oczywiście!
Jak najbardziej chętnie pomogę Pani i Pani Córce w tej walce.
Przyjmuję w Katowicach na ulicy Mariackiej 6,
bardzo proszę o wcześniejszy kontakt w celu umówienia dogodnego terminu, pozdrawiam serdecznie!
Witam, zapraszam do Poradni Dietetycznej: Polecany Dietetyk w Tarnowie, Mielcu lub Tarnobrzegu. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.