Nie radzę do ie z życiem. Nie mogę go właściwie poukładać żeby żyć szczęśliwie

4 odpowiedzi
Nie radzę do ie z życiem. Nie mogę go właściwie poukładać żeby żyć szczęśliwie
Poczucie nieradzenia sobie z życiem, o którym Pani/Pan pisze to niezwykle trudne doświadczenie. Z pewnością poczucie wsparcia ze strony terapeuty pozwoliłoby lepiej, w bezpieczny środowisku zrozumieć skąd ten stan się bierze. Terapeuta mógłby pomóc poradzić sobie z emocjami, których Pani/Pan doświadcza. Gorąco zachęcam do konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą!

Stan opisany przez Panią/Pana jest wskazaniem do spotkania ze specjalistą.
Na podstawie krótkiego pytania i bez znajomości sytuacji w której się Pani/Pan znajduje naprawdę ciężko jest pomóc a nawet taka pomoc on-line byłaby dowodem nierzetelności. Zapraszam na spotkanie do mnie lub do innego specjalisty psychologa czy psychoterapeuty.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 90 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień Dobry Pani/Panu,

Dziękuję za kontakt i za zaufanie :)
Zaprezentowany przez Panią/Pana
temat postrzegam jako wielowątkowy, co przy małej zawartości danych, jest wyzwaniem, by odnieść się do Pani/Pana wątku.

Miałabym takie na ten moment pytanie: Co to dla Pani/Pana znaczy, za Pani/Pana słowami:
"..właściwie poukładać żeby żyć szczęśliwie... ."

Aby poukładać i żyć szczęśliwie, według Pani /Pana planu, celowa byłaby praca terapeutyczna, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, do czego Panią/Pana mocno inspiruję, równocześnie zapraszając do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani/Pana tylko pomyślności i radości w codzienności,

Irena Mielnik-Madej
Dzień dobry
Poczucie nieszczęścia jest stanem trudnym emocjonalnie, wyczerpującym. Dobra terapia wzmacniajaca powinna pomoc odzyskac radość zycia. Proszę skorzystac z pomocy psychologa i zawalczyc o siebie.
Pozdrawiam Magdalena Kaczmarczyk psycholog w Łodzi