Nadmierna potliwośc pach

16 odpowiedzi
Mam problem z nadmierną potliwością pod pachami, jest to bardzo uciążliwe i wstydliwe jestem młodą osoba mam 23 lata, żadne dezodoranty nie pomagają, pocę się nawet w sytuacjach nie wymagających żadnego wysiłku oraz nie spowodowanych stresem. Rozważam zabieg botoxem, który pomoże rozwiązać mi ten problem. Czy to dobra decyzja? J Czy najlepiej zapisac się do lekarza specjalisty na wizytę kontrolną ,który dokładnie zbada i wyjaśni na czym to wszystko polega ?
. Botox a szerzej mówiąc toksyna botulinowa to dobre rozwiązanie ale przed zabiegiem trzeba ocenić na ile będzie on skuteczny u Pani dlatego najpierw zapraszam na konsultację

Witam.
Zastosowanie toksyny botulinowej w przypadku nadmiernej potliwości pach przynosi dobre rezultaty. Efektem tego zabiegu jest czasowe zablokowanie wydzielania przez gruczoły apokrynowe potu. Jak już wcześniej napisałem efekt zabiegu jest czasowy i utrzymuje się ok 6- 8 miesięcy.
Przed wykonaniem takiego zabiegu warto udać się do lekarza specjalisty, który może wykonać specjalny test Mondora i po nim przy braku przeciwwskazań wykonać taki zabieg.
Zabieg redukcji nadmiernej potliwości pach toksyną botulinową jest skuteczną i bezpieczną metodą godną polecenia.
Zdecydowanie polecam konsultacje u specjalisty. Należy wykluczyć inne przyczyny nadmiernego pocenia się ( choroby tarczycy, cukrzyca, zaburzenia pracy nadnerczy itp.), polekowym (np. po propranololu, trójcyklicznych lekach przeciwdepresyjnych ).. Dopiero po wykluczeniu innych przyczyn rozważałabym terapię botoksem, którą uważam jak najbardziej za skuteczną skuteczną. Pozdrawiam.
Witam,
taki zabieg to dobra decyzja- znacznie poprawi komfort Pani zycia, rozwiązując problem w wielu krepujących sytuacjach. Wcześniej zalecam konsultację u specjalisty, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Pozdrawiam.
Proponuję zacząć od wizyty kontrolnej i podstawowych badań
Zabieg leczenia nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej jest skuteczny. Zabieg powinno się powtarzać rak w roku. Przed zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem celem wykluczenia innych schorzeń, np tarczycy.
Pozdrawiam.
Przyczyna nadpotliwości może być złożona, wizyta u lekarza medycyny estetycznej i zabieg z użyciem toksyny botulinowej może być najlepszym posuniięciem
Toksyna botulinowa jest bardzo skuteczną terapią przy nadpotliwości pach, stóp czy dłoni. Warto jednak podkreślić, że zabieg niweluje całkowicie lub znacząco zmniejsza ten problem na określony czas do 6-8miesięcy po zabiegu. Zapraszam na konsultację podczas której odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.
Oczywiście ze najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na wizytę do specjalisty, który zakwalifikuje Pana do leczenia oraz wyjaśni przebieg całej procedury. Pozdrawiam
żaden zabieg u lekarza nie odbędzie się bez uprzedniej wnikliwej konsultacji i dokładnego wyjaśnienia istoty zabiegu.Tak jest zawsze w moim gabinecie.Chyba,że zabieg wykonuje kosmetyczka....Duże ryzyko ......Nie polecam .Zbieram potem żniwo w postaci potężnych powikłań.według prawa zabiegi medyczne mogą wykonywać tylko lekarze.
Zabieg botoksem daje dobre efekty przy takich dolegliwościach.
Tak, to bardzo dobry pomysł. Zapraszam na konsultacje to szczegółowo wyjaśnię na czym polega zabieg i jeżeli będzie pani zdecydowana to możemy go wykonać zaraz po konsultacji . Pozdrawiam.
Problem nadmiernej potliwości, choć pierwotnie jest niedoskonałością fizyczną gruczołych potowych skóry, moze przysporzyć dużo dyskomfortu, szczególnie w stresowych sytuacjach. Rozmumiem więc Pania iże może to wpłynąć na jakość Pani życia i kontaktów z ludźmi. Na szczęście jest 'magiczna toksyna', która w tym przypadku jest skuteczną, szybką i bezkompromisową opcją utrzymującą się przez 5-6 miesięcy. Po takim bowiem czasie zabieg należy powtórzyć, gdyż efekt nie jest trwały. Zdecydowanie polecam wizytę u specjalisty, ktory dostosuje odpowiednią dawke do rozmiaru potliwej powierzchni i wykluczy przeciwskazania, co jest ogromnie ważne biorąc pod uwagę dawke toksyny. Gorąco polecam wizytę w naszej Klinice (cena konsultacji redukuje sie do zera przy wykonaniu zabiegu w tym samym dniu)
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zabieg z Botoxem to oczywiscie jedna z mozliwosci terapeutycznych. Najlepiej zapraszam na bezplatna konsultacje i badanie.
Witam,
w przypadku nadmiernej potliwości polecam ostrzykiwanie skóry toksyną botulinową, zabieg jest bezpieczny dla organizmu, bez ryzyka powikłań, jest świetnym rozwiązaniem szczególnie w okresie letnim. Alternatywą zastrzyków jest radiofrekwencja mikroigłowa aparatem RF Infini, zabieg emituje energię fal radiowych, która dociera do gruczołów potowych i redukuje ich pracę. Zapraszam na konsultację w celu wybrania konkretnej metody.
Witam! Nadmierna miejscowa nadpotliwość to przypadłość,którą oczywiście można redukować preparatami toksyny botulinowej. Zwykle wystarczy 1-2x w roku poddać się szybkiemu ,niebolesnemu zabiegowi ,zwłaszcza przed sezonem letnim kiedy rośnie temperatura. Nie do końca rozumiem drugiego pytania...To oczywiste,że należy udać się do lekarza specjalisty -kosmetyczki nie zajmują się medycyną estetyczną ! Przed zabiegiem zawsze odbywa się konsultacja i zebranie wywiadów chorobowych w celu zakwalifikowania pacjenta do zabiegu. Cena zabiegu to ok. 1300-1500 zł, zależnie od gabinetu. Zapraszam na konsultację i zabieg.Pozdrawiam!