Można prosić o cennik za poszczególne porady, wizyty itp? Z góry dziękuje i pozdrawiam

18 odpowiedzi
Można prosić o cennik za poszczególne porady, wizyty itp? Z góry dziękuje i pozdrawiam
Cennik jest dostępny pod każdym adresem gabinetu na portalu znany lekarz. Zapraszam do zapoznania się z nim lub kontakt telefoniczny. Pozdrawiam

Pierwsza wizyta obejmująca wywiad zdrowotny, żywieniowy, pomiar składu ciała, ustalenie planu żywieniowego, omówienie podstawowych zasad zdrowego żywienia i modyfikacji, jakie należy wprowadzić to koszt 150zł. Wizyty kontrolne kosztują różnie, w zależności od wybranego pakietu. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Pracowni HEVA.

pozdrawiam serdecznie,
Marta Piekut
Pierwsza wizyta kosztuje 80zł, wizyty kontrolne 60zł, natomiast jadłospis w zależności od ilości tygodni od 110zł -280zł. Pozdrawiam.
Dzień dobry,
Pierwsza konsultacja jest darmowa, natomiast jeśli rozpocznie się kurację to koszt waha się w granicach 150 zł. W cenę wliczony jest pomiar na wadzę analitycznej, wywiad zdrowotny i żywieniowy, indywidualnie dobrana dieta oraz suplement. Każda następna wizyta to koszt ok. 100 zł
Zapraszam na moją stronę barbardabrowska.pl, gdzie znajduje się cennik.
Dzień dobry, nasz pełny cennik można znaleźć na stronie internetowej. Pierwsza wizyta to koszt 100zł, na wizycie jest omawiana dalsza współpraca. Najczęściej są to tzw. programy żywieniowe (4 tygodnie indywidualnie dobranych jadłospisów i 2 wizyty kontrolne) w cenie 395zł lub 2 tygodniowy jadłospis tzw. wzorcowy (również indywidualnie opracowany) w cenie 195zł, a wizyta kontrolna 75zł. Są możliwe też inne formy współpracy, ale takie szczegóły są omawiane na wstępnej konsultacji. Pozdrawiam serdcznie
Witam serdecznie, cennik znajduje się u mnie na profilu, jest też podłączony do kalendarza! :-) Zapraszam również na spotkanie do poradni.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
I wizyta z 14 dniowym jadłospisem 250zł
Wizyta kontrolna z nowym jadłospisem 14 dniowym 250zł
Wizyta kontrolna bez jadłospisu 130zł
Test w kierunku nietolerancji z jadłospisem 650zł
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie,
Cennik znajduje się na mojej stronie internetowej: slimfactory.pl oraz pod kalendarzem wizyt na profilu.
Udzielam porad stacjonarnie w gabinecie w Gdańsku lub online za pośrednictwem skype.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
zapraszam na moją stronę
Witam serdecznie,
oczywiście - koszt konsultacji dietetycznej to 100zł, dodatkowo ułożenie planu żywieniowego to 150zł. Konsultacja kontrolna to 100zł, dodatkowo jadłospis to 50zł. Zapraszam serdecznie :)
Pierwsza wizyta to koszt 97 zł. Dieta na 14 (redukcja masy ciał) to 150 zł, dieta na 14 dni (w jednostce chorobowej) 250 zł. Cena wizyty kontrolnej jest wliczona w cenę jadłospisu. Pozdrawiam.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą na moim profilu.
Pozdrawiam
Dzień dobry
Koszt pierwszej wizyty do 1,5h kosztuje 150zł
Każda następna od 50 do 100zł w zależności od czasu trwania
Opieka mailowa - 100zł/msc
Jadłospis na 2 tyg - 200zł

Z poważaniem
Piotr Luboński
Dzień dobry,

Dziękuję za zainteresowanie.

Cennik usług znajduje się w opisie mojej osoby zaraz po wejściu na mój profil.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, pierwsza wizyta to koszt 80zł. W jej skład wchodzi wywiad zdrowotny i żywieniowy oraz analiza składu ciała wraz z omówieniem, ustalenie celów. Dieta dwutygodniowa z wizytą kontrolną to koszt 200-250zł. Pakiet miesięczny od 350zł (2 jadłospisy na 2 tygodnie oraz 2 wizyty kontrolne). Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Dzień dobry,
I wizyta to koszt 150 zł (analiza składu ciała + wywiad żywieniowy, ustalenie celów leczenia dietetycznego)
II wizyta 100 zł to odbiór i omówienie jadłospisu oraz zasad jego stosowania (14 dni)
III wizyta to pierwsza wizyta kontrolna 80 zł : analiza składu ciała + 7 dniowy jadłospis
wizyty kontrolne z analizą składu ciała i omówieniem osiągniętych celów to 50 zł
Zapraszam na mój profil.
Sugeruję wizytę: Konsultacja + jadłospis na 14 dni - 350 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.