Witam,
borykam się z chorobami Hashimoto i Insulinoodporności i interesuje mnie wizyta trochę spoza cennika. Mam wiele pytań odnośnie tej choroby i z chęcią posłuchałabym jak jeść, w jakich porach , proporcjach i godzinach - ogólnie jak łączyć ze sobą posiłki i tego typu zagadnienia. Nie interesuje mnie rozpisana dieta czy pomiar składu ciała.
Prawdopodobnie po takim spotkaniu po jakimś czasie też byłabym zainteresowana ponownym spotkaniem z analizą mojego dzienniczka żywieniowego :)
Czy jest możliwość tego typu spotkań z Panią i jaki ewentualny byłby ich koszt ?
Witam, jak najbardziej taka wizyta byłaby możliwa. Koszt takiej konsultacji, bez analizy składu ciała, wynosiłby 50 zł. Zapraszam do umówienia się poprzez kalendarz na moim profilu lub proszę kontaktować się telefonicznie.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.