Moje życie jest monotonne praca dom praca dom więc czuje się zdołowany i ciągle smutny, nie potrafię

4 odpowiedzi
Moje życie jest monotonne praca dom praca dom więc czuje się zdołowany i ciągle smutny, nie potrafię porozumieć się z ojcem praktycznie na każdym temat nażuca mi swoje zdanie i tak ma być i koniec
Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mało napisał Pan o Sobie.
Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień (to ma fundamentalne znaczenie) choć zasygnalizował Pan: "..praca dom praca dom... " za słowami Pana.

Zaprezentowane przez Pana symptomy, mogą wskazywać na obniżony nastrój, jest potrzeba by zająć się Sobą "na poważnie", by w konstruktywny sposób przemodelować Swoje życie, w taki sposób, by codzienność przynosiła Panu zadowolenie.

Byłoby to możliwe, w pracy terapeutycznej (rozwojowej) pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty.

Jeśli miałby Pan życzenie, zapraszam Pana serdecznie do Gabinetu albo via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

Dzień dobry! Czytając to jedno zdanie wyobrażam sobie, że doszedł Pan do momentu w swoim życiu, kiedy do zadowolenia potrzebuje Pan zmiany. Może zmiany w codziennym funkcjonowaniu, myśleniu, a może zmiany w relacjach. Jeżeli ma Pan w sobie brak zgody na obecną sytuację, psychoterapeuta może pomóc w poszukiwaniu dobrego rozwiązania. Powodzenia!
Dzień dobry, z tego co Pan piszę wynika, że doświadcza Pan braku satysfakcji z obecnego funkcjonowania, relacji z rodziną co wpływa na Pana stan emocjonalny. By móc poradzić sobie ze stanach obniżonego nastroju i uczucia braku zadowolenia z życia proszę skorzystać z terapii, która pomoże Panu znaleźć przyczyny i rozwiązania obecnej sytuacji. Pozdrawiam Magdalena Kaczmarczyk psycholog w Łodzi
Dzień dobry,

wyczuwalne są w opisie smutek, zdenerwowanie i frustracja. Proszę udać się na konsultacje do psychologa/terapeuty, by poradzić sobie z zapętleniem prywatno-zawodowym, które wzmaga negatywne emocje i reakcje. Są metody i techniki, które pozwalają przywrócić lub zbudować taka jakość życia jaka będzie daną osobę satysfakcjonowała. Mogę pomóc też zrozumieć, czego dana osoba chce, jeśli na razie tego nie dostrzega.

Z uszaowaniem,
dr n. hm.Monika Gmurek