moje zabórzenia

3 odpowiedzi
witam czy jest jakaś terapia przy rozstaniu się chorych związków ja kocham swoja zonę ale ona patrzy tylko na chwile ze teraz jej ktoś imponuje ona mnie nie kocha i nie chce być ze mną a ja nie potrafię jej zostawić tak zwany lek ,strach, obawa,złość,smutek lek ,brak realnego myślenia i kontaktu ze światem zew.obwinianie się ze to z mojej winy,zadumana osoba pewna siebie bez problemu potrafię nawiązać kontakt z nowymi osobami i znaleść się w centrum
\wiem ze związki się rozpadają ale nie daje sobie rady z rostaniem mojej żony i 2 dzieci najgorsze jest to że nie panuje nad tym i nie przestaje myśleć o nich
Dzień dobry, opisuje Pan wiele emocji i stanów które Panu towarzyszą. Nie istnieje jakaś specjalna forma terapii po rozstaniu. Wydaje się, że w Pana sytuacji warto zgłosić się na konsultację i wspólnie z psychoterapeutą zastanowić się nad tym jaka forma pomocy będzie dla Pana najbardziej odpowiednia. W razie decyzji, zapraszam na taką konsultację w gabinecie w Krakowie lub Tarnowie. Jeżeli mieszka Pan poza tymi miastami, możliwe jest umówienie się na konsultację przez Skype. Do końca sierpnia konsultacja online przez Skype kosztuje 100 pn, czyli mniej niż standardowe honorarium.
Pozdrawiam,
Anna Pabiańczyk

Z opisu wynika, że znajduje się Pan w sytuacji kryzysowej. Jak najbardziej może skorzystać Pan z psychoterapii, żeby uporządkować swoje emocje i lepiej radzić sobie z rozstaniem z żoną. Proszę zgłosić się na konsultację do psychoterapeuty, będzie Pan mógł wtedy ustalić, jaka forma terapii będzie dla Pana najlepsza. Pozdrawiam.
Witam. Zapraszam Pana do bezpośredniego spotkania po umówieniu się telefonicznym, Chętnie pomogę. Pozdrawiam. Barbara Struzikowska