Mój problem polega na tym, że czuję się pusta w środku. Mój wewnętrzny wszechświat nie istnieje, cho

3 odpowiedzi
Mój problem polega na tym, że czuję się pusta w środku. Mój wewnętrzny wszechświat nie istnieje, choć pragnę, aby wypełniała go esencja istoty ludzkiej, swoista jaźń. Nie umiem bez tego żyć.. Mam dopiero 21 lat, powinnam być wesołą kobietą a moje życie to jedno wielkie, nieautoteliczne piekło :(( Ratunku!
Dzień dobry. Myślę, że warto aby Pani zadbała o swój komfort życia i udała się na konsultację/terapię do psychoterapeuty. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk

Dzień dobry. Zwraca Pani uwagę na obecność w Pani życiu pewnych trudności, "braków". Pomocne mogłoby okazać się przyjrzenie się Pani życiu, obecnym Pani potrzebom i oczekiwaniom oraz sposobom ich realizacji. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą w celu wspólnego odkrywania przyczyn tych "braków" oraz poszukiwania sposobów ich wypełniania. Pozdrawiam serdecznie Justyna Krupa-Burkiewicz
Witam. Rozumiem, że Pani cierpi. Trudno jest żyć bez poczucia, że moje wnętrze jest pełne, bogate i wartościowe. Można jednak przy pomocy psychoterapii odnaleźć sens, wypełnić pustkę i braki i na nowo zacząć żyć. Warto o siebie zadbać. Może Pani sobie pomóc. Psychoterapia jest skirowana do osób, które odczuwają własne cierpienie i pomaga je zmniejszyć.