Mój humor strasznie się zmienia. Podczas rozmowy z przyjaciółką z którą mieszkam jestem radosna mam

2 odpowiedzi
Mój humor strasznie się zmienia. Podczas rozmowy z przyjaciółką z którą mieszkam jestem radosna mam ochotę rozmawiać i nagle w pięć sekund nie mam chęci na nic najchętniej siedziałabym w bezruchu i patrzyła się w jedno miejsce. Strasznie mnie to męczy i nie wiem co mam robić, po takich akcjach mam wyrzuty sumienia, że odpowiadam mojej przyjaciółce np. po jednym słowie bo nie dam rady więcej. Mam tak też w większym towarzystwie takie wybuchy, że chce mi się wszystko i nagle to wszystko zanika. Nie wiem co mam ze sobą robić...
Witam Serdecznie,
objawy jakie Pani opisuje z pewnością utrudniają Pani funkcjonowanie ( tym bardziej, że nie rozumie Pani dlaczego tak się dzieje). Warto byłoby, aby specjalista spojrzał na problem całościowo - możliwe, iż się okaże, że po konsultacji zostaną Pani skierowane leki. Zalecałabym sesje z psychologiem/ psychoterapeutą, aby rozumieć problem w szerszym rozumieniu. Szukanie pomocy to pierwszy bardzo duży krok!
Trzymam kciuki i zachęcam do konsultacji z psychologiem/ psychoterapeutą czy też lekarzem psychiatrii
Pozdrawiam Serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 125 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Droga Autorko. Rozumiem Twoje zmęczenie tą kwestią. Bez wątpienia tak duża zmienność nastroju jest męcząca i może zbijać z tropu. Dodatkowo trudno jest Ci określić z czego może to wynikać więc to kolejny obszar powodujący dużo emocji. Dobrym początkiem jest tu jednak poszukanie dla siebie pomocy i próba rozwiązania tej sytuacji. Niemniej, aby zrozumieć źródło tych stanów, a także spróbować z nim popracować potrzeba nieco więcej informacji. Powodów tak naprawdę może być bardzo dużo - od przeszłości, która wpływa na Twoją teraźniejszość po obecną sytuację w życiu. Spektrum jest naprawdę bardzo szerokie. Zachęcam Cię do skorzystania z konsultacji psychologicznych aby dać sobie szansę na odkrycie tej kwestii i otworzenie się na możliwe rozwiązania. Jak najbardziej jest to obszar do pracy, a przy odpowiednim wsparciu i nakierowaniu będziesz mogła zrozumieć siebie oraz swoje emocje. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego co dobre!