Męskie piersi

9 odpowiedzi
Witam ile kosztuje i jak wygląda usunięcie męskich piersi. Chciałbym szczególnie zapytać o koszty z którymi muszę się liczyć
Witam. Wszystko zależy do jakiego zabiegu będziemy Pana kwalifikować. Zabieg ginekomastii polega na usunięciu gruczołu , może być połączony dodatkowo z liposukcją. Nie kiedy konieczna jest również redukcja skóry( w zależności od stopnia ginekomastii). Bez zbadania i oglądnięcia Pana nie jest możliwa kwalifikacja i szczegółowa wycena. Proszę na konsultacje dodatkowo przynieść badanie usg piersi. Pozdrawiam dr Agnieszka Budzyńska.

Koszt zabiegu usunięcia ginekomastii przez specjalistę chirurgii plastycznej zależy od wielkości zmian do usunięcia i wyboru techniki operacyjnej. Zwykle między 3-6 tys zł, (najczęściej Ok 5 tys zł).
Operacja w znieczuleniu miejscowym lub liposukcja regionalna. Jeśli są duże zmiany wymagające większej plastyki wówczas cena może być wyższa a wykonanie w znieczuleniu ogólnym + 1 dzień hospitalizacji.
Przestrzegam jednak przed wykonywaniem tej procedury u lekarzy bez specjalizacji z chirurgii plastycznej. Zdaniem Ministerstwa Zdrowia wyłącznie chirurg plastyczny w warunkach prawa polskiego daje rękojmie właściwego wykonania tej procedury, co wynika z wieloletniego procesu szkoleniowego chirurgów plastycznych.
Proszę pytać o kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne lekarza wykonującego zabieg - jest to prawo każdego pacjenta.

Zdarza się bowiem że zabiegi te wykonują lekarze bez jakichkolwiek zabiegowych umiejętności praktycznych. Powikłania natomiast trafiają do leczenia przez chirurgów plastycznych...
Koszt tego typu operacji wynosi od 8000 - 12000 zł. Szczegółowy zakres oraz koszt, możemy ustalić podczas osobistej konsultacji.

Pozdrawiam,
Maciej Kulicki
4,5 do 8,5 tysięcy zaležy czy podskórna czy z redukcja skóry. I nic ponad to.
Pozdrawiam GK
Szanowny Panie, ogólne informacje i przybliżony koszt zabiegu podałam na mojej stronie chirurgplastyczny-krakow.pl/operacja-ginekomastii. Szczegółowe informacje podaję po zbadaniu Pacjenta, ocenie w USG rozległości ginekomastii lub lipomastii.
Pozdrawiam,
dr Joanna Jędrys
chirurg plastyczny Kraków
Szanowny Panie,
Szacunkowy cennik usług (w tym - ginekomastia) znajduje się na stronie kliniki Model Med, w której przyjmuje. Szacunkowy - ponieważ każdy przypadek jest inny i wymaga szczegółowego omówienia. Zapraszam na spotkanie.
Proszę o wysłanie zdjęć fotograficznych na adres e-mail p.wojcicki@chirurgiaplastyczna.biz.pl w celu ustalenia wskazań do operacji.
Pozdrawiam
Prof. P.Wójcicki
Jeżeli chodzi o zabieg usunięcia ginekomastii to jest to kwota w przedziale 6000 -10000 zł. Pozdrawiam Marek Paul
Witam.
Koszty zabiegów ustalane są na konsultacji. W zależności od rodzaju ginekomastii istnieje możliwość zabiegu w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Tym samym są inne koszty zabiegu i ich rozległość. Konsultacja kosztuje 150 zł.
Pozdrawiamy,
Zespół Gabinetu dr Marty Raczkowskiej