Mam pytanie dlaczego w nocy jak się przebuze widzę ciemną postać nad sobą i mam takie uczucie jak mi

2 odpowiedzi
Mam pytanie dlaczego w nocy jak się przebuze widzę ciemną postać nad sobą i mam takie uczucie jak mi ktoś ściąga kołdre wtedy strasznie się dre mąż mi mówi co się dzieje albo widzę że ktoś stoi przy drzwiach co mam zrobić do jakiego lekarza się udac
Polecam w pierwszej kolejności kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą w celu ustalenia zjawisk o których Pani śni/lub widzi i ich możliwych przyczyn. Czy wydarzyło się coś szczególnego w ostatnim czasie? Od kiedy się to przydarza? Czy ta postać, o której Pani pisze przypomina kogoś? Potrzeba więcej informacji aby zrozumieć ten fenomen.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry,
po opisie Pani sytuacji, od razu nasunęło mi się pytanie, czy coś się ostatnio w Pani życiu wydarzyło? Często takie omamy pojawiają się po jakiś znaczących wydarzeniach, na skutek silnego stresu. Niestety mało informacji. Zdecydowanie zalecam konsultacje z psychologiem, który pomoże przyjrzeć się tej sytuacji. Pozdrawiam i zapraszam, Piotr Grzelak, psycholog.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.