Mam pytanie co moze mi bardzo pomoc na odchudzanie wszystkich sposobow domowych uzywałam i tez brała

3 odpowiedzi
Mam pytanie co moze mi bardzo pomoc na odchudzanie wszystkich sposobow domowych uzywałam i tez brałam juz tabletki takie jak;liporedium,2BEslim, i teraz biore calominal tez duzo biegałam ale bez efektow a nie na ktore owoce jestem uczulona prosze o rade
Bez optymalnie zbilansowanej diety będzie ciężko uzyskać dobry wynik. Warto wybrać się do dietetyka lub wykupić usługę online aby dobrać odpowiednia dla Pani kaloryczność diety. Najważniejsze, że utrzymuje Pani wysoką aktywność fizyczną - to bardzo pomoże w odchudzaniu. Warto też sprawdzić wyniki badań:
Podstawowe :
Morfologia
Profil lipidowy (Cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy)
TSH
Homocysteina
Glukoza
Oraz rozszerzone:
Ft3
Ft4
Anty – tpo
Anty – tg
Testosteron
Estradiol
Prolaktyna
Kortyzol

Dzień dobry,
Niestety, ale tabletki na odchudzanie same z siebie nie wpłyną na zmniejszenie masy ciała. Najczęściej są to suplementy diety, czyli - dodatki. Niektóre mogą ewentualnie lekko wspomóc proces odchudzania, ale tylko w połączeniu z właściwą dietą i aktywnością fizyczną. Nie wiem jak wygląda Pani aktualne odżywianie, jednak to może być główny winowajca braku efektów odchudzania. Na pewno warto byłoby zgłosić się do dietetyka, który pomoże ustalić Pani właściwy plan żywienia, tak aby mogła Pani bezpiecznie i trwale zrzucić zbędne kilogramy.
Pozdrawiam serdecznie.
W przypadku pytań - jestem do dyspozycji.
Im więcej "sposobów domowych", tym gorzej, ponieważ najczęściej są to niskokaloryczne diety, które spowalniają metabolizm. Suplementy diety również nie przynoszą zadowalających efektów. Najlepszym rozwiązaniem będzie indywidualnie dobrana, zdrowa, zbilansowana dieta :)