Mam problemy z kręgosłupem od 20 lat ale pozwalał mi na normalne funkcjonowanie .od 5 miesiecy niest

5 odpowiedzi
Mam problemy z kręgosłupem od 20 lat ale pozwalał mi na normalne funkcjonowanie .od 5 miesiecy niestety niemoge normalnie funkcjonowac ból jest gorszy taki ktorego jeszcze nie znałem!!!! Leczylem się w Niemczech rehabilitację i takie tam jest coraz gorzej tydzień temu zrobili mi punkcje teraz jest tragedia!!!!!! Szukam lekarza z okolic Szczecina wszystkie badania mam w języku niemieckim!!!!!!! Proszę o pomoc!!!!! Artur !!!!!
Witam serdecznie,

bardzo dziękuję za zainteresowanie się moją osobą.
Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę dolegliwości bólowych, nigdy nie można działać tylko na objawie. Oczywiście dużo zależy od tego co było wykonane u naszych zachodnich sąsiadów, w jaki sposób był Pan leczony.
Radziłbym udać się do dobrego osteopaty, terapeuty manualnego lub fizjoterapeuty.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do gabinetu w Warszawie przy ul. Dzikiej 4a lok.3

Zachęcam również do lektur:
healthclinic.pl/centrum-wiedzy/

Z poważaniem
mgr Mateusz Szelągowski
HEALTHCLINIC

W Szczecinie jest przyjmuje osteopata. Warto poszukać w internecie. Jeśli się Panu nie uda to znajdę go " po nazwisku".
Konieczne jest wykluczenie wszelkich chorób układowych!!!
Dość często przewlekły stres niekorzystnie wpływa na proces zdrowienia. Warto się zastanowić...Powodzenia!
Witam !
Najważniejszym elementem skutecznego leczenia dolegliwości bólowych jest określenie przyczyny występujących dolegliwości oraz rodzaju bólu ( neuropatyczny, receptorowy, niedokrwienny itp ). Należy przedstawić więcej danych pozwalających na doprecyzowanie potencjalnych przyczyn występujących dolegliwości. Pozdrawiam Jacek Kawecki
Znakomitymi LEKARZAMI z okolicy Szczecina zajmującym się patologią kręgosłupa są prof Leszek Sagan, dr Krzysztof Rzewuski - pozdrawiam
A czy było badanie NMR ? można zadzwonić do rejestracj