Mam problem a mianowicie na każdym kroku sprawdzam swojego partnera . Tzn wszystkie jego konta telef

4 odpowiedzi
Mam problem a mianowicie na każdym kroku sprawdzam swojego partnera . Tzn wszystkie jego konta telefon gdy wychodzi z pokoju ale to tez ma swoje powody. Ponad rok temu spotykał się z inna ja dowiedziałam się o tym . Po czym postanowiłam dać mu szanse ale teraz sprawdzanie jego nasiliło się bo robię to na każdym kroku. Czy wizyta u psychologa pomoże by się z tym uporać?
Dzień dobry, obsesyjne sprawdzanie partnera ma prawdopodobnie przyczynę w opisanym przez Panią wydarzeniu. Byc może nie wyjaśniliście sobie wszystkiego i stąd brak zaufania. Proponuję wizytę u psychologa a najlepiej terapeuty dla par abyście mogli w obecności specjalisty wyjaśnić sobie te kwestię i od nowa zbudować zaufanie między Wami.

Dzień dobry, jeżeli czuje Pani, że samodzielnie nie jest w stanie poradzić sobie z problem to warto wybrać się do psychoterapeuty. Przyjrzenie się problemowi z innych perspektyw w gabinecie terapeutycznym może być ważnym dla Pani krokiem. Pozdrawiam
Dzień dobry,
wizyta u psychoterapeuty powinna pomóc Pani zrozumieć swoje zachowanie i poradzić sobie z trudnościami. Zachęcam do skorzystania z takiej pomocy.
Pozdrawiam
Zofia Kardasz
Szanowna Pani, funkcjonowanie na wysokim poziomie lęku zakrzywia obraz. Obawy, brak poczucia bezpieczeństwa które są w Pani utrudniają funkcjonowanie. Niewątpliwie jest to temat do rozmowy aby uporać się z trudnością. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą w miejscu zamieszkania.