Mam podwyzszone limfocyty na53 czy to cos groznego

3 odpowiedzi
Mam podwyzszone limfocyty na53 czy to cos groznego
Witam,
Z wykształcenia jestem lekarzem internistą, ale od 20 lat specjalizuje się w medycynie estetycznej i w tym temacie z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.
Pozdrawiam
lek. med. Małgorzata Ornatowska

Proszę zrobić ponowne badanie. Pojedynczy wynik nic nie znaczy. Limocyty dość łatwo podnoszą się przy lada jakim przeziębieniu.
To prawdopodobnie wynik przebytej ostatnio infekcji wirusowej. Powinno wrócić do normy.