Mam nerwicę żołądka .od kilku dni biegunka i nudności a wszystko z powodu stresu w pracy . Jak to le

5 odpowiedzi
Mam nerwicę żołądka .od kilku dni biegunka i nudności a wszystko z powodu stresu w pracy . Jak to leczyć
Witam. Psychoterapia jest odpowiednia. W tym celu proszę umówić się do psychoterapeuty. Jeżeli w Pana okolicy nie ma takiego specjalisty to proszę umówić się do psychologa bądź psychiatry. Z pewnością dadzą cenne wskazówki. Pozdrawiam
Mikołaj Terczakowski

Dzień dobry, opisywane przez Pana dolegliwości (jeżeli nie ma innych przyczyn medycznych) leczy się dwutorowo - poprzez farmakoterapię i psychoterapię. Zachęcam do poszukania w miejscu zamieszkania psychoterapeuty pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz lekarza psychiatrę.
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry. Jeśli widać, że problemy trawienne związane są ze stresem w pracy, najlepiej udać się do psychoterapeuty, aby zastanowić się bliżej, z czego wynika ten stres, czy można sobie z nim poradzić, czy go uniknąć, czy może rozważyć zmianę pracy, a może podłoże tkwi gdzieś głębiej - wszystko to można sprawdzić podczas psychoterapii. Pozdrawiam serdecznie.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Przede wszystkim psychoterapia. Jeśli nasilenie objawów jest tak intensywne i długotrwałe, warto zastanowić się również nad wizytą u psychiatry, farmakoterapia "jako wsparcie", nie leczenie. Jednakże, tę decyzje podejmie specjalista. Pozdrawiam.
Witam, opisywane symptomy są konsekwencja, następstwem pewnych "zmiennych". Warto przyjrzeć się bliżej powodom wywołującym objawy somatyczne.
Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty w miejscu zamieszkania.