Mam 38 lat od 3 lat borykam sie z objawami takimi jak drętwienie ręki lewej leżąc i trzymając książk

5 odpowiedzi
Mam 38 lat od 3 lat borykam sie z objawami takimi jak drętwienie ręki lewej leżąc i trzymając książkę lub telefon jak wyprostuje to po paru minutach to ustepuje , cierpną mi nogi czasami mam ból w krzyżu po lewej i pod pośladkami tez czasami boli.Przed kazdym okresem boli mnie krzyż jak bym miala isc rodzić,i mam podejrzenia nerwicy lękowej.Raz szlam do domu spokojnie i jakby sie hamulec zrobil na pare sekund nogi mi odmówiły by iść. Badania krwi ok ,rezonans głowy wyszedl ok niby poczatek tetnicy lewej nieaktywny i lewa komora pomniejszona druga szersza ale według neurologa jest ok ,nie ma innych zmian do guzów czy stwardnienia rozsianego. Rentgen wyszlo ze mam poczatki lumbago,psychiatra ze jest ok i niepotrzebuje leków czy psychoterapii, kardiolog wynalazl ze mam zespół barlowa ale ze nerwica nie powinna występować bo wade mam bardzo malutka jeden kardiolog mówi ze tylko spacery zero dzwigania drugi ze wszystko moge bo platek jest bardziej cienki ale w normie i puls do 100 robic by nie rozleniwiac serca a otolaryngolog wynalazł alergiczne zapalenie zatok.przez te diagnozy spowolniłam swoje życie nie"" biegam"" juz tak teraz powoli ale powoli waga tez poszła w górę. Niewiem co robić moze tu znajde odpowiedz żeby cos zacząć jeszcze z badań i dobrać dietę do tych schorzeń i zacząć normalnie funkcjonować
W przypadku "lewej ręki" jeśli drętwieniu ulegają: palec mały, serdeczny oraz łokciowa część przedramienia może to być zespół rowka nerwu łokciowego. Nie powinno być problemu ze zdiagnozowaniem tego problemu. Jeśli chodzi o pozostałe objawy polecam wybrać się do bardzo dobrego neurologa polecam Tomasza Nowakowskiego. Pozdrawiam Jarosław Komosa

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Proszę kierować się zaufaniem i własnymi wartościami w doborze lekarza i trzymać się jednej wersji (ustalić plan, spełnić go i ew. zmienić lub kontynuować). Niestety co specjalista to inna hipoteza, szczególnie jeśli w badaniach nie ma niczego charakterystycznego. W Pani przypadku zachęcam do skorzystania z porady fizjoterapeuty w świecie realnym. Dyskusje tutaj bez badania mogą nie być dla Pani korzystne i wywołać większy chaos.
Proszę się udać do fizjoterapeuty w swojej okolicy lub zaufanego neurologa, może to być typ zaburzenia psychosomatycznego, który powoduje ciągłe zmęczenie układu nerwowego oraz zaburzenia na narządach wewnętrznych co na drodze odruchowej wpływa na nieprawidłowe funkcjonowanie układu hormonalne. Zgadzam się z opinią powyżej, nie ma co spekulować i się domyślać tylko trzeba zobaczyć Panią w realu przeprowadzić staranny wywiad i podjąć odpowiednie leczenie.
Zgadzam się z przedmówcami, zalecam wizytę u fizjoterapeuty. Dodatkowo poleciłbym konsultacje dietetyczną. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Dużo tego jak na jedną osobę. Wszystkiego na raz się nie da usprawnić. Polecam wizytę u osteopaty. nie na przekór poprzednikom -z którymi się zgadzam, lecz dlatego iż osteopatia podchodzi całościowo do pacjenta.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.