Mam 30lat i poważny problem ze współżyciem odkąd pamiętam podczas seksu mój penis nie zachowuje odpo

1 odpowiedzi
Mam 30lat i poważny problem ze współżyciem odkąd pamiętam podczas seksu mój penis nie zachowuje odpowiedniej sztywności jest lekko giętki czasami wysuwa się z pochwy partnerki. Przez co nie jestem usatysfakcjonowany z seksu i mam wrażenie że zawodze jej oczekiwania. Jeśli chodzi o wytrysk jest zawsze i jest obfity problem jednak mam ze sztywnością i opadaniem. Kupowałem tabletki Mensil i Maxi Gra czasami pomagały czasami nie. Nocą i o poranku budzę się i mój penis jest sztywny. Dlaczego podczas seksu nie mogę zapewnić odpowiedniej sztywności? Po seksie mam też trudności z oddawaniem moczu do 10minut po stosunku czuję parcie ale nie mogę oddać moczu. nie wiem co robić
Szanowny Panie,
opisywane problemy z erekcją i sztywnością występują podczas stosunku, natomiast poranne erekcje są przez Pana oceniane jako prawidłowe, co może sugerować tło psychologiczne. Proszę zgłosić się do seksuologa/psychoterapeuty, który poprowadzi odpowiedni proces terapeutyczny.
Pozdrawiam
Leszek Jaroszewski
Zespół ARCHE

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.