Mam 30 lat i "od zawsze" wyraźnie zaznaczoną dolinę łez oraz po schudnięciu 7 kg także ubytki tłuszc

6 odpowiedzi
Mam 30 lat i "od zawsze" wyraźnie zaznaczoną dolinę łez oraz po schudnięciu 7 kg także ubytki tłuszczu pod oczami w okolicy kości jarzmowych. Czy zabieg przeszczepu tłuszczu Lipogems będzie u mnie skuteczny? Czy istnieje konieczność powtarzania tego zabiegu i ile razy. by uzyskać zadowalający efekt?
Na takie pytania najlepiej odpowiedzieć po zbadaniu pacjenta. Przeszczep tłuszczu jest bardzo dobrym zabiegiem,pod warunkiem, ze robi go doswiadczonychirurg plastyk. Wtedy tez z reguły wystarcza jedrn zabieg. Efekty utrzymują sie kilka- kilkanaście lat.

Opierając się na opisie sytuacji myślę że byłby to dobry zabieg - da efekt wypełnienia ale i odmłodzenia, trwalszy niż po podaniu np. wypełniacza z kwasem hialuronowym. Ponieważ metoda pozyskania tłuszczu do przeszczepu Lipogems jest nowoczesną metodą i zwiększa szanse długiego utrzymywania się efektu (przeszczepu), nie będzie raczej potrzeby wykonywania kolejnego zabiegu w najbliższych latach, ale dokładnie określi to lekarz wykonujący zabieg.
Witam! Zabiegi przeszczepu autologicznego tłuszczu wykonujemy do uzyskania odpowiedniego wyglądu, zwykle 1 raz. Czas utrzymywania się efektu-kilka lat.
Witam,
Zabieg może dać wiele korzyści w Pani w przypadku.
Można także zastosować kwas hialuronowy, ale zabieg będzie trzeba częściej powtarzać.
Pozdrawiam.
Witam. Zabieg przeszczepu tłuszczu może przynieść u Pani dobry efekt pod warunkiem, że się on przyjmie. Alternatywą jest wypełnienie kości jarzmowych oraz doliny łez kwasem hialuronowym.
Witam, zabieg za pomoca komórek macierzystych pobieranych z własnego tłuszczu jest świetnym pomysłem biorąc pod uwagę Pani wiek. Efekty są stabilne jeśli tylko powtórzy się zabieg dwukrotnie w ciągu 3-4 miesięcy. Oczywiście jeśli tylko Pani znów radykalnie nie schudnie:) Alternatywa dla tego zabiegu jest tańszy materiał ( bo już już gotowy) wolumetryczny kwas hialuronowy uzupełniający doline łez czyy wypełniający okolicę oczodołów stablilizujący kwas hialuronowy. Co do ceny i wskazań do jednego badź drugiego zabiegu polecam wizytę konsultacyjna w Klinice Dr W Aestehtic
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.