Mam 28 lat I mam osrty bol z lewej strony prawie na samym srodku klatki Nad mostkiem w sumie w jedny

1 odpowiedzi
Mam 28 lat I mam osrty bol z lewej strony prawie na samym srodku klatki Nad mostkiem w sumie w jednym miejscu. Mialem attaki paniki przez te ostatnie pare miesiecy od tej calej pandemi. Bylem u lekarki domowej juz 3 razy bo za karzdym razem mnie cos bolalo albo brzuch, albo pieklo w klatce piersiowej albo nie moglem oddychac jak sie nie ruszalem za dlogo. Jednak przez te ostatnie dwa dni nie moge prawie wogle spac chociasz biore przepisane leki na uspokojenie I usypianie, "Psyhopax" I na brzoch ale to niestety nic nie pomaga bo bol bywa tak silny ze mnie zbudza z snu. Ten bol sie pogarsza podczas lerzenia jak ide spac, w ciagun dnia dalej go czuje ale zmienian sie bardziej w lekki tlumny I dokuczajacy bol, jednak do zniesienia. W sumie ten bol sie tworzyl od jakiegos czasu ale go ignorowalem bo tylko mnie raz przebudzal w nocy o 2 nad ranem ale teraz bol jet tak silny ze jak juz mnie obudzi to nie moge zasnoc. Jak wstane pochodze troche albo posiedze to bol klucia mija. Nie robilem EKG Ani probe krwi bo lekarz twierdzi ze to wszystko na tle psychicznym. Nie pale, nie pije, mam lekka niedowage. Wiem jedynie ze mam przyszpieszone bicie serca podziedziczone po Mamie bo zostalo to ztwierdzone jak szedlem do wojska 7 lat temu. Nie wiem Co zrobic zeby te klucia w nocy mi przeszly. Prosze o pomoc bo nie wiem czy tak dalej wyczymam.
Takie kłucia zlokalizowane punktowo raczej nie mają związku z problemami kardiologicznymi. Doleglwiości bólowe związane w serduchem mają charakter ucisku, gniecenia, pieczenia trudnego do zlokalizowania w jednym miejscu, doleglwiości takie są szczególnie niepokojące gdy pojawiają się w trakcie wysiłku. Proponuję suplementację magnezu.