Licowki ceramiczne

19 odpowiedzi
Witam jestem zainteresowany zalozenirem licowek cermicznych. Mieszkam za granica stad moje pytania. Jak dlugo trwa zalozenie licowrek od pierwszej wizyty? Jaki jest koszt jedej licowki juz z zalozeniem? Czy moge ewentualnie wyslac zdiecie zebow dla jasnosci. Pozdrawiam Slawek Kalemba
Witam, nie wiem czy to jeszcze aktualne ale dopiero teraz odczytałem wiadomość. Wykonanie licówek to czas ok 7 do 14 dni w zależności od sytuacji jaką zastaniemy. Koszt jednej licówki to 1800 zł. Zdjęcie można wysłać, zawsze jest to jakiś konkret. Dobrze byłoby oglądnąć Pana na żywo aby móc wszystko precyzyjnie zaplanować. Pozdrawiam. Grzegorz Herbut La Dentica Centrum Stomatologii

Dzień dobry, bardzo proszę przesłać nam zdjęcie RTG panoramiczne plus normalne zdjęcie uśmiechu e-mailem na adres: stomatologia@dlugosz.pl. Przypuszczam, że na ich podstawie będziemy mogli precyzyjnie określić czas leczenia. Koszt jednej licówki wynosi 1500-1700 zł zależności od skomplikowania.
W sytuacji bardzo czystej i klarownej jesteśmy w stanie (będąc na to wcześniej przygotowani) w założyć licówki w ciągu 5 dni roboczych.
Pozdrawiam,
Grzegorz Długosz
Witam, wykonanie licówek ceramicznych to okolo 10 dni. Koszt 1500 PLN z szt. Uprzejmie prosze o przesłanie zdjecia na adres mailowy tomunow@gmail.com celem oceny mozliwosci leczenia.
Dzien dobry Panie Slawomirze prosze wyslac zdjecie mailem na adres: j.trzepatowska@gmail.com wycenie i opisze czas pracy. pozdrawiam JT
Witam,
czas potrzebny na wykonanie licówek to zwykle około tygodnia, koszt 1400 za sztukę. Pozdrawiam i zapraszam do Centrum Stomatologii Veronadent
Robert Łyszczarz
Witam najlepiej byłoby gdyby przesłał mi Pan zdjecie zębów, które chciałby Pan pokryć licówkami gdyż nie każdy ząb sie do tego nadaje czasem lepiej jest wykonać np korony cyrkonowe lub inne uzupełnienia protetyczne w zależności od tego co chce Pan p
Przez nie uzyskać.Cena jednej licówki to koszt 1200-1500 zł ,a czas około tygodnia;)w razie innych pytań prosze o kontakt mailowy kaaro84@o2.pl.Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Panie Sławku,
jeśli jest taka możliwość to na tego typu prace warto mieć 2 pełne tygodnie. Oczywiście można je wykonać w ekspresie w tydzień ale niewątpliwie 2 tygodnie dają nam spokój na wykonanie ewentualnej dodatkowej próby. Całkowity koszt jednej licówki wynosi 1300 złotych i w tej cenie zawierają się wszystkie wizyty, znieczulenia, uzupełnienia tymczasowe i oczywiście osadzenie licówek.
Proszę przesłać poglądowe zdjęcia foto i jeśli Pan posiada również zdjęcia RTG panoramicznego (opcjonalnie).
Dane kontaktowe znajdzie Pan na naszej stronie internetowej.
Pozdrawiam Michał Makowski
Witam Pana,
niestety nie zajmuję się wykonywaniem prac protetycznych, tylko leczeniem ortodontycznym. Nie znam zatem kosztów wykonania licówek oraz czasu ich wykonania.
Mogę Panu jednynie polecic gabinet, gdzie pracuję: Wójcik Dental Clinic w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej.
Zajmuja sie tam licowkami: Dr Maciej Wojcik i Dr Eliza Pogorzelska.

Pozdraiwam serdecznie,

Dr n. med. Anna Wasiewicz
Witam,
koszt założenia jednej licówki porcelanowej to 1000 zł. Czas wykonania pracy trwa zazwyczaj od 4-6 dni.Konieczna jest ocena zdjęcia rtg przed wykonaniem licówek oraz konsultacja w gabinecie, ze względu na to, iż licówki nie są one polecane w każdym przypadku nieestetycznego uśmiechu. Duże znaczenie ma to, czy ząb wczesniej był leczony kanałowo oraz jak rozległe są w nim wypełnienia. Jeśli wciąz chce Pan wysłać zdjęcie rtg do oceny, to podaję adres mail: nive@wp.pl . Proszę zaznaczyć, które zęby miałyby pokryć licówki. Pozdrawiam, M.Zielińska-Woźniak
Witam Pana, mieliśmy kłopot z zalogowaniem do portalu, dlatego nie odpowiedziałam dotychczas. Licówka jest mocowana na wargowej powierzchni zęba i rozróżniamy 2 rodzaje licówek ceramiczna i kompozytową. Różnią się trwałością i wyglądem.Standardowo wykonanie licówki trwa ok tygodnia. Koszt przedstawia się następująco: 800zł licówka ceramiczna,400zł kompozytowa. Nie ma potrzeby wysyłania zdjęć, wszystko ustalimy na pierwszej wizycie.
Z poważaniem
Zuba Katarzyna
Witam,
Każde leczenie rozpoczynam od rozmowy z pacjentem i diagnostyki zębów, kości. Po ocenie stanu zębów(- martwe, żywe, przebarwione, proste, krzywe i inne cechy) pobieram pacjentom odciski do modeli gipsowych i wykonuję fotografie twarzy z zębami w różnych fazach uśmiechu. Te informacje analizujemy razem z ceramistą i razem projektujemy nowy uśmiech uwzględniając oczekiwania pacjenta - który wcześniej poinformował nas o tych oczekiwaniach. Zaprojektowanie kształtu nowego uśmiechu w laboratorium wykonuje się z wosku ( WAX UP) a następnie przenosi na Pana zęby ( SET UP) i od razu widać czy efekt ostateczny podoba się Panu czy nie.
Szczegółowo proces ten można obejrzeć po wpisaniu w youtube hasła "DSD Andy" . Szlifowanie, które będzie Pan oglądał odbywa się przez SET UP czyli plastik, dopiero potem na zębie. Film bardzo dokładnie pokazuje cały proces.
Koszt jednej licówki porcelanowej to 1800pln. Przy większych planach leczenia ceny usług ustalane są indywidualnie.
Proszę o wysłanie fotografii na maila -ale decydując w ustaleniu planu leczenia jest badanie w gabinecie.
Czas lecenia- czasem 2 wizyty czasem 2lata spotkań co kilka miesięcy.
Zdjęcie proszę wysłać na maila.
pozdrawiam Leszek Owsiński
Witam. Koszt jednej licówki porcelanowej to 1200 zł. Potrzebny czas to ok tygodnia, ale może się przedłużyć. Może Pan wysłać zdjęcie.
Pozdrawiam Barbara Włocławska
Dzień dobry.
Licówki to kolejny krok w procesie poprawy estetyki zębów, stosowany w przypadku silnych, rozległych przebarwień zębów opornych na systemy wybielające, starcia zębów czy silnego niedorozwoju szkliwa. Dzięki licówkom możemy również w niewielkim stopniu zmienić kształt zębów. Wszystkie zęby przed zabiegiem powinny zostać wyleczone. Ten etap może zająć od jednej do wielu wizyt, zabieg zakładania licówek wymaga pobrania wycisków, wykonania wizualizacji, zatwierdzenia wyniku przez pacjenta i wizyty podczas której licówki zostaną zacementowane. Trudno jest zatem bez konsultacji odpowiedzieć ile czasu może zająć uzyskanie satysfakcjonującego efektu równoznacznego z zacementowaniem zaakceptowanych licówek. Koszt licówki to ok. 1200zł. Do wstępnej diagnostyki zdjęcia będą bardzo pomocne. Można je oczywiście przesłać na adres , który jest dostępny na stronie internetowej w zakładce "kontakt".
Pozdrawiam Agnieszka Kuś- Kierach
Witam! Czas leczenia zależy od stanu zębów. Ogólnie samo wykonanie licówek jest to okres około 1 tygodnia. Tak!! Zdjęcie byłoby bardzo pomocne w określeniu czasu leczenia. Zdjęcie można przesłać na email jaroslaw.karowiec@gmail.com. Pozdrawiam Lek. Dent. Jarosław Karowiec
Witam,koszt licówki to 900zł(e-max), 1300 zł(na cyrkonie), bezpieczny termin to tydzień.Oczywiście proszę przesłać zdjęcie zębów.
Dzień dobry,
Odchodzę od zakładania licówek ceramicznych. Moim zdaniem dla Pacjenta lepszym rozwiązaniem są korony pełnoceramiczne. Przy licówkach zdarzają się odpryski i czasami odpadają od klejonej powierzchni zęba. Jest to uciążliwe dla Pacjenta. Poza tym, korony wyglądają dużo estetyczniej (nie różnią się od naturalnych zębów). Cena jednej korony pełnoceramicznej lub licówki to około 1300 zł. Za koronę porcelanową na metalu bezniklowym cena wynosi około 800 zł. Czas trwania założenie korony lub licówki od momentu oszlifowania zębów to około 7 - 10 dni. Zęby oszlifowane zabezpiecza się tymczasowymi koronami (w cenie), Pacjent nie odczuwa wtedy bólu. Zapraszam na konsultację do gabinetu w Koszalinie przy ul. Energetyków 5.
Pozdrawiam
Beata Kołodziejczyk
Witam, czas założenia licówek ceramicznych to ok 2 tyg, ze względu na to ze to technik wykonuje prace z ceramiki. Koszty wahają sie ok 1000 zł- 1500 zl jedna licowka. Nie zawsze mozna je jednak zrobic. Unikamy zakładania licówek ceramicznych na zeby leczone kanałowo i przy wadach zgryzu. Pełna kwalifikacje mozna przeprowadzić tylko po pełnym badaniu klinicznym. Pozdrawiam ????
Witam, koszt licówki porcelanowej, bo chyba o taka Panu chodzi, w zalezności od skomplikowania pracy i uzytego matriału kształtuje sie pomiędzy 1500 a 2000zł. czas potrzebny na wykonanie tego rodzaju pracy to do 2 tyg (same licóeki technicznie sa wykonywane w zagranicznym laboratorium). W planowaniu wykonania licówek, wazne jest, by zeby, które chemy w ten sposób poprawić, sa pozbawione nawet sladu próchnicy i nie maja wypełnień. Fotografia zebów, jedynie wstepnie pozwoli na ogólna ocene stanu. Dla dokładnej diagnozy niezbędna jest osobista wizyta i wykonanie rtg zębów, które miały by byc licowane. Takie rtg prawdopodobnie może Pan wykonać tam, gdzie Pan przebywa i ewentualnie przed wizyta przesłąc mi je w formie elekrtonicznej. Pozdrawiam
Witam, zazwyczaj założenie licówek pełnoceramicznych odbywa się na trzech wizytach w odstępach 3-4 dniowych. Potrzebujemy więc na całość około dwóch tygodni. Oczywiście może Pan przesłać zdjęcie zębów na adres poczta@ewawnuk.pl jednak dokładną analizę i zaplanowanie leczenia mogę dokonać bezpośrednio na wizycie. Cennik dostępny jest na moim profilu. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości zachęcam do kontaktu również drogą e-mailową. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam ewawnuk